Go back Späť
Marketéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Digital Account Manager

daren & curtis

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1000 — 3000 eur

Dátum pridania: 13.03.2019

Reklamná agentúra daren & curtis začala svoje pôsobenie v roku 2004.
S nadšením pre skvelé nápady a inovatívne riešenia sme úspešne rástli
a vyprofilovali sa na fullservisovú agentúru, ktorá klientom prináša
komplexné reklamné a marketingové služby.

Náplň práce

- Starať sa o našich aktuálnych klientov a získavať nových
- Budovať značky. Nielen ich vytvárať od úplného začiatku, ale aj posilňovať imidž už existujúcich brandov
- Vytvárať briefy pre kreatívcov a riadiť pridelené projekty
- Vypracovávať cenové ponuky a kalkulácie
- Podieľať sa na vytváraní marketingových stratégií pre klientov
- Zadávať úlohy kreatívnemu a produkčnému oddeleniu

Požiadavky

- Máš prehľad a záľubu vo svete marketingu, reklamy, online aj offline trendoch
- Rozumieš digitálnym produktom a vieš ich priblížiť aj menej skúseným klientom
- Aspoň 2 roky v reklamnej agentúre alebo na marketingovom oddelení na strane klienta
- Okrem slovenčiny plynule komunikuješ aj v angličtine
- Ovládaš MS PowerPoint a MS Excel na špičkovej úrovni
- Si komunikatívny, samostatný a máš silný zmysel pre detail

Ponúkame

- Pracovné miesto v jednom z najkrajších officov na Slovensku
- Skvelý kolektív, v ktorom je vždy dostatok zábavy
- Najlepšie teambuildingy
- Nekonečné zásoby kávy, čaju a RedBullu
- Každodenné firemné raňajky
- Zdravé desiate a olovranty v podobe čerstvého ovocia
- Možnosť rozvíjať svoje skilly na inovatívnych projektoch pre klientov z rôznych oblastí
- Motivačný plat, ktorý sa bude odvíjať od tvojich skills, produktivity a kvality výstupov. Od 1.000 do 3.000 €.
- Flexibilný pracovný čas