daren & curtis

Social Media Manager

FormaFull-time

Platod 1000 €

TypFaktúra

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané14.01.2022

daren&curtis je slovenská fullservisová marketingová agentúra zameraná na výsledky.

Na trhu sme už viac ako 15 rokov, máme 30+ členov tímu a sídlime v rodinnom dome v kľudnom prostredí v Bratislave v Ružinove.

Pre našich klientov vytvárame efektívne komunikačné kampane a autentický content na sociálne siete.

Medzi našich najzaujímavejších klientov patrí Lidl, Bory Mall, Podravka, Planeo, dmDrogerie Slovensko, Slovanet, Metro, Slovakia Ring.

Sme gender equal a dog friendly 😉

Náplň práce

Čo budeš robiť?

  • Spravovať sociálne siete pre klientov z rôznych segmentov (FB, IG, LI)
  • Vymýšľať postplány
  • Po vymyslení realizovať príspevky formou produkcie (fotenie, natáčanie) alebo graficky
  • Plánovať a publikovať príspevky (používame nástroj Zoomsphere)
  • Boostovať príspevky a strážiť pridelené budgety
  • Ak budeš mať chuť, môžeš si skúsiť aj reportovať výsledky

Požiadavky

V súčasnosti hľadáme juniorného šikovného a dynamického človeka, ktorý sa chce rozvíjať a učiť sa nové veci po boku seniorných kolegov v reklamnej agentúre. Nemusíš mať nekonečno rokov skúseností skôr preferujeme niekoho, kto sa chce posunúť profesionálne a osobnostne ďalej, má vytrvalosť a chuť na sebe zamakať. My ti dáme priestor, naše know-how a od teba očakávame tvoje nadšenie a energiu 😊

Akými schopnosťami nás oslovíš?V prvom rade sa nezľakni, že musíš ovládať všetky. V našej agentúre razíme prístup „rob to, čo chceš a v čom si dobrý.“ Je teda na tebe, čím nás zaujmeš, avšak oceníme aj chuť učiť sa nové veci. Od juniorného človeka by sme si priali tieto schopnosti:

  • Výbornú slovenskú gramatiku
  • Skúsenosti so správou business účtov (Facebook, Instagram, prípadne LinkedIn, Youtube)
  • Skúsenosti s prácou v Business Manageri a s boostovaním postovKreatívne myslenie pri vymýšľaní obsahu
  • Dokážeš zobrať telefón alebo foťák a ísť si veci na socials sám nafotiť či natočiťPrehľad v aktuálnych trendoch, veríme, že sociálnymi sieťami žiješ aj v súkromí
  • Základná úroveň práce s grafickým programom Photoshop/Canva/Lightroom/Mojo stačí keď budeš vedieť jeden
  • Máš vodičák a vieš šoférovať

Očakávame, že už budeš mať predošlú skúsenosť so spravovaním firemných účtov, a tiež, že si už niekedy zasponzoroval/la príspevok vo feede. Naopak, nečakáme, že budeš majster Photoshopu či profesionálny fotograf, na to máme skvelý tím grafikov. Avšak veríme, že minimálne dokážeš vziať telefón do ruky a sám/sama si nafotiť či v appke upraviť post, ktorý chceš poslať do šíreho sveta sociálnych médií.

Ponúkame

  • Pracovné miesto v našom domčeku so záhradou
  • Skvelý a mladý kolektív, v ktorom sa nudiť rozhodne nebudeš
  • Možnosť rozvíjať svoje skilly na špičkovú úroveň vďaka odbornému tímu
  • Príležitosť realizovať svoje nápady, rásť a vzdelávať sa
  • Firemné bistro priamo v priestoroch agentúryVlastné foto a video štúdio
  • Motivačný plat, ktorý sa bude odvíjať od tvojich skúseností a schopností
  • Flexibilný pracovný čas a možnosť využívať homeoffice
  • Endless garden parties :)

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top