Holokolo

PPC Špecialista - cyklistika / šport

MestoRemote

FormaFull-time

Plat1500 — 2300 €

TypTPP / Faktúra

Úroveň

Pridané18.11.2021

Sme medzinárodne pôsobiaca firma (aktuálne v 10 krajinách, s jasnou ambíciou k ďalšiemu rastu) so zameraním na predaj B2C a B2B v segmente cyklistiky. Cyklistickým nadšencom a aktívnym ľuďom dávame istotu najväčšieho výberu oblečenia a doplnkov špičkovej kvality v každej cenovej relácii pre radosť z tohto trendy športu. Prezentujeme sa starostlivým prístupom k našim zákazníkom naprieč celou firmou: od profesionálneho zákazníckeho servisu, inteligentnej web stránky e-shopu až po samotný výber moderných, inovatívnych produktov.

Náplň práce

Holokolo, výrobca a predajca cyklo oblečenia a doplnkov, hľadá špecialistu so skúsenosťami s aktívnou správou PPC kampaní, ktorý sa nebojí vysoko nadpriemernych mesačných spendov. Efektivita je pre nás vždy na prvom mieste, preto výrazy ako CPA, PNO alebo LTV budeš počuť naozaj často. Dostaneš príležitosť ponoriť sa do e-commerce problematiky skutočne do hĺbky.

Si ten pravý, ak:
máš dobrú znalosť výkonnostných kanálov (Google Ads, Facebook, Sklik), prax minimálne 2 roky
máš za sebou skúsenosť s čisto výkonnostnými aj brandovými kampaňami (vrátane videa) v e-commerce a nie je ti cudzia ani práca s feedy
cez GTM si vieš nasadiť všetko potrebné
vieš pracovať samostatne, aktívne posúvaš kampane stále dopredu a rád skúšaš nové veci
orientuješ sa v Google Analytics, rozumieš si s číslami, ktoré vieš interpretovať a na základe ktorých robíš správne rozhodnutia
uvažuješ businessovo a súčasne si schopný sa na vec pozrieť s nadhľadom

Výhodou, ale nie nutnosťou je:
skúsenosť s kampaňami na globálnej úrovni
skúsenosť s optimalizáciou pre vyhľadávače

Čo ťa u nás čaká:
správa kampaní v 6 krajinách
máme k dispozícii pokročilé nástroje (napr. Exponea) a budeme ich chcieť prepájať s kampaňami
práca na fulltime alebo ľahko skrátený úväzok (minimum je 4 dni v týždni)
príprava A/B testovania
podieľanie sa na tvorbe digitálnej stratégie

A čo za to?
fér ohodnotenie s možnosťou výkonnostných bonusov
flexibilná pracovná doba a home office u nás nie je problém; vídať sa chceme 1x týždenne na 1-2 dni v Prahe alebo Bratislave
spoluprácu na IČO alebo zmluvu
podporujeme vzdelávanie, takže školenia a konferencie sú u nás samozrejmosťou
zaujímavé zľavy na cyklo produkty

Ak máš kratšiu skúsenosť, ale svojím zápalom a znalosťami nás presvedčíš, určite ti dáme šancu.

Zašli nám prosím životopis a krátko popíš, prečo sa práve ty hodíš na túto pozíciu.

Požiadavky

  • Budeš mať minimálne 2 roky skúseností so správou kampaní zameraných na výkon
  • Cit pre detail (vieš, že lepšie metriky a kvalitnejšia reklama znamená lepšiu efektivitu)
  • Ovládaš na pokročilej úrovni Google Analytics a Google Ads
  • Chceš byť každý deň lepší ako včera
  • Vieš správne identifikovať problémy, proaktívne prichádzať s riešeniami a realizovať
    ich

Ponúkame

firemné teambuildingy
nápoje zadarmo (káva, čaj, minerálky,…)
zamestnanecké zľavy
bonus pri špeciálnych príležitostiach