CRYPTON DIGITAL

Marketing assistant

MestoNitra

FormaFull-time

Plat800 — 1000 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané05.11.2021

CRYPTON DIGITAL prináša všetkým ľuďom možnosti ako profitovať na kryptomenovom trhu.

Naše skúsenosti od roku 2016 prišli s myšlienkou vytvorenia slovenskej kryptomenovej spoločnosti a v roku 2017 sa táto myšlienka stala realitou.

Spokojnosť klienta je u nás na prvom mieste a preto ku každému prichádzame s osobným prístupom.

Náplň práce

Hľadáme maximálne zodpovedného človeka pre pozíciu junior marketingového asistenta marketingového oddelenia spoločnosti CRYPTON DIGITAL, SE.
Preferujeme absolventa vysokej školy alebo študenta 4. – 5. ročníka vysokej školy.
Nitra a okolie, fyzické dochádzanie do kancelárie v Nitre.

Požiadavky

Maximálna zodpovednosť a zmysel pre plánovanie a evidovanie úloh
Kreativita a trendové marketingové nápady
Gramatika a seriózne vystupovanie
Správa sociálnych sietí – Facebook, Instagram, Youtube, Twitter, LinkedIn