CRYPTON DIGITAL

Copywriter / Blogger

MestoNitra

FormaFull-time

Plat1000 — 1500 €

TypTPP / Faktúra

Úroveň

Pridané24.11.2021

CRYPTON DIGITAL prináša všetkým ľuďom možnosti ako profitovať na kryptomenovom trhu.

Naše skúsenosti od roku 2016 prišli s myšlienkou vytvorenia slovenskej kryptomenovej spoločnosti a v roku 2017 sa táto myšlienka stala realitou.

Spokojnosť klienta je u nás na prvom mieste a preto ku každému prichádzame s osobným prístupom.

Náplň práce

Hlavnou úlohou je udržiavanie konzistentnej komunikácie a tvorba blogových článkov

1. Tvorba Blogov
2. Komunikácia na webovej stránke
3. Komunikácia emailovej korešpondencie
4. Komunikácia sociálnych sietí

Požiadavky

Základné požiadavky:

Ideálne z Nitry
Znalosť Angličtiny
Znalosť Slovenčiny
Krypto všeobecne / alebo aspon finančný sektor

Typy textov:

Obchodné texty
Motivačné texty
Príbehové texty (PR)

Nadstavba:

Stratégia obsahu - článku
Stratégia tone of voice
Stratégia komunikácie

Primárne úlohy:

1. WEB - Wording a tone of voice na webovej stránke
2. Komunikácia sociálnych sietí - texty pre príspevky (Kreatíva výhodou)
2. Email texty
4. Blogy
Prekladanie textov z ANJ do SJ a naopak
Kompilácia rôznych článkov na jednu tému do jedného článku
Tvorba vlastných unikátnych článkov na zadanú tému
Kreatívna tvorba a hľadanie relevantného obsahu pre naše účely

Cit pre chytľavé Nadpisy a pertexty
Námety pre PR články (téma+titulok/HeadLine)

Sekundárne úlohy:

Stratégia článkov
aké články tvoriť pre pestrý obsah
prehľad nad článkami vo firme (aké ďalšie potrebujeme pre rovnováhu?)
guest blogging
Komentáre

Ponúkame

  • Adekvátne finančné ohodnotenie
  • Multisport karta
  • Možnosť home-office v prípade potreby
  • Veľké priestory s ideálnymi podmienkami na prácu
  • Kancelária vybavená všetkými potrebnými náležitosťami
  • Možnosť pracovať na TPP, ale aj živnosť
  • Teambuildingy, firemné akcie
  • Čas a priestor na vzdelávanie
  • Priestor na sebarealizáciu a vlastné nápady
  • Príspevok na stravovanie
  • Flexibilný pracovný čas
  • Príjemné a priateľské prostredie na prácu