Go back Späť
Developeri

Platnosť tejto ponuky skončila

Junior Wordpress Developer

creefox

Mesto: Banská Bystrica

Typ: Full-time

Plat: 1200 — 1500 eur

Dátum pridania: 20.02.2019

Sme marketingová agentúra, ktorá sídli v Banskej Bystrici a venujeme sa najmä tvorbe stratégií, kampaní a webstránok.

Náplň práce

Hľadáme šikovného wordpress developera, ktorý posilní náš vývojársky tím. Tvojou hlavnou náplňou bude vývoj webstránok. Ponúkame ti pohodovú prácu v skvelom pracovnom prostredí a tíme.

Náplň práce:
– tvorba webstránok a webových aplikácií
– spolupráca na komplexnejších projektoch
– implementácia funkcionalít
– testovanie a riešenie chýb

Požiadavky

– pokročilú – HTML, CSS, JavaScript, MySQL, WordPress, Bootstrap
– maximálnu precíznosť a dôslednosť
– schopnosť pracovať v tíme, ale aj samostatne
– dodržiavať termíny

Ponúkame

✔ rôznorodá práca na zaujímavých projektoch
✔ priestor pre kariérny rast
✔ priateľské pracovné prostredie
✔ flexibilný pracovný čas
✔ školenia a benefity (vzdelávanie, plaváreň, občerstvenie)
✔ kancelária v centre Banskej Bystrice