Go back Späť
Developeri

Platnosť tejto ponuky skončila

Senior Wordpress Developer

creefox | marketingová agentúra

Mesto:  Banská Bystrica

Typ: Full-time

Plat: 2000 eur

Dátum pridania: 28.04.2019

Sme tím marketingových nadšencov, kreatívcov a pedantov O_oSídlime v Banskej Bystrici a zabezpečujeme kompletný marketingový servis pod jednou strechou. Hľadáme výzvy a snažíme sa vyriešiť (väčšinou aj vyriešime :-) každú úlohu v online i offline prostredí.

Náplň práce

Jednou z našich činností je tvorba webstránok. Keď je nutný redakčný systém, najviac využívame Wordpress. Tvoríme unikátne dizajny, ktoré nasadzujeme na Wordpress a toto by mala byť tvoja úloha. Zalomíš dizajn.Nasadíš na Wordpress.Doprogramuješ custom veci.Otestuješ.Všetko s citom pre detail, čistým a prehľadným kódom a v termíne, ktorý si dohodneme.

Požiadavky

Musíš vedieť, že vieš a nie myslieť, že vieš! ;-)Hľadáme seniora, veci ako bootstrap, laravel, composer, webpack považujeme za samozrejmé.

Ponúkame

Práca z kanclu v centre BB alebo z domu (1x za týždeň, dva porady)Pitný réžim (káva, čaj), školenia, plaváreň, dobrých kolegov.Plat: 2000 € na živnosť + prémie