Go back Späť
Marketéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Senior CREATIVEny SEO špecialista pre e-commerce

CREATIVE sites

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1100 — 1300 eur

Dátum pridania: 27.03.2019

CREATIVE sites už viac ako 13 rokov tvorí kvalitné weby a e-shopy. Vyvinuli sme vlastný redakčný systém a eshop aplikáciu, ktoré sú veľmi intuitívne a obsahujú množstvo zaujímavých nadštandardných funkcií. Systém zároveň neustále vylepšujeme, aby spĺňal najnovšie trendy.
Vďaka dlhoročným skúsenostiam, know-how z viacerých oblastí od SEO, cez UX, online marketing a efektívnemu admin systému sme pomohli viac ako 500 e-shopom plniť svoje sny a predávať viac.
Všetko od dizajnu na mieru cez perfektnú funkcionalitu až po SEO pripravuje náš tím plný skúsených a šikovných profesionálov. Medzi našich zákazníkov patria veľké spoločnosti ako Fann.sk, Tuli.sk, Robel.sk či Kaktusbike.sk., ale aj kopa menších ambicióznych e-shopov.

Prečo patriť medzi nás?
Sme stredne veľká firma s rodinnou atmosférou a príjemným, mladým kolektívom, ktorý sa postupne rozrastá. Pre našich kolegov sa snažíme vytvoriť čo najlepšie pracovné prostredie a urobiť všetko pre to, aby radi chodili do práce a boli spokojní.
Záleží nám aj na vzťahoch vo firme, ktoré pravidelne utužujeme spoločnými teambuildingami, LAN party či firemnými raňajkami.

Náplň práce

Je Tvojím snom práca, kde sa posúvaš neustále ďalej, a kde zároveň vládne neformálna atmosféra?

U nás medzi 30 inteligentnými a šikovnými ľuďmi, ktorí budujú menšie i väčšie e-commerce projekty od piky až po poslednú čerešničku na torte, to nájdeš.

Koho hľadáme?
- skúseného nastavovača SEO, ktorý vidí prepojenia aj tam, kde ich vidieť nie je
- Sherlocka Holmesa a.k.a. systematického analytika so schopnosťou dedukcie
- toho, čo hľadí dopredu a SEO a SEM trendy ovláda skôr, ako prídu na Slovensko
- prepájača, pre ktorého sú spätné linky, SEO metriky, analýzy a stratégie zábavou
- usmiateho a komunikačne podkutého človeka, ktorý rád hľadá riešenia

Čo budeš riešiť?
- starostlivosť o portfólio SEO klientov z pohľadu exekúcie
- realizácia SEO auditov
- budovanie spätných odkazov pre klientské e-shopy a weby
- príprava SEO analýz a návrh SEO stratégie pre jednotlivé projekty
- monitoring a reporting SEO metrík, vrátane zaznamenávania trendov a vplyvu
určených kľúčových slov
- spolupráca s kolegami zodpovednými za vývoj web stránok a copywritermi
- vyhľadávanie kľúčových slov vhodných pre konkrétnu web stránku pre potreby
SEO ale aj pre PPC kampane
- sledovanie aktuálnych SEO a SEM trendov
- stanoviť zmysluplné KPI pre každý projekt

Požiadavky

- prax na pozícii SEO špecialistu aspoň 2 roky, ak je to kratšia doba, preukáž nám svoje
schopnosti (referencie na projektoch, na ktorých si pracoval)
- prehľad v oblasti SEO, aktuálne trendy
- celkový záujem o online marketing výhodou (Google Ads a sociálne siete)
- schopnosť samostatne vytvoriť analýzu klientských webov a následne navrhnúť SEO
stratégiu na dlhšie obdobie

Znalosti:
- Google Analytics - pokročilý až expert
- Google Search Console - pokročilý až expert

Ponúkame

- príjemná a uvoľnená atmosféra v priateľskom kolektíve
- pestrý agentúrny život na našom oddelení online marketingu
- šéfovci, ktorým záleží na svojich kolegoch
- flexibilná pracovná doba a zohľadnenie nadčasov
- plat podľa skúseností
- účasť na rôznych prednáškach a seminároch
- možnosť zapojiť sa a realizovať sa v ostatných oblastiach online marketingu
- sloboda v sebarealizácii a osobný rast
- práca na zaujímavých projektoch
- ľudský a ústretový prístup, skvelá partia mladých ľudí a neformálne vzťahy
- free parking s množstvom parkovacích miest hneď pri budove

Ďalšie výhody a benefity u nás:
- práca na živnosť
- spoločné akcie a teambuildingy (koncerty, lan party, posedenia, CreativeCinema, motokáry, laser game, escape
room, ...)
- herná miestnosť s Playstation a hráčskym PC delom (+ nová pretekárska sedačka, volant, 1080p projektor)
- ping-pong miestnosť - denne sa tu pri stolnom tenise počas práce odreagujeme
- zdarma vlastný samostatný Spotify Premium účet (pre súkr. využitie doma)
- každý deň máš k dispozícii veľa čerstvého ovocia
- firemné raňajky pripravené s láskou
- finančná podpora pri svadbe, narodení dieťaťa, splátke hypotéky či nájdení kvalitného človeka do nášho tímu
- zaujímavé benefity pre tých, ktorí sú vo firme viac rokov