Go back Späť

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1100 — 1200 €

Dátum pridania: 17.10.2019

... PASSION FOR MOMENTS ...

Myslíme, premýšľame, vymýšľame nápady a myšlienky...
Za 14+ rokov eventových skúseností, sme vytvorili miliardu momentov, vyše 113 880 hodín zážitkov, 974 323 pozitívnych emócií pre viac než 300 značiek.

Sme EVENT & LIVE MARKETING AGENCY: event marketing, event management, sales promotion, incentive / creative teambuildings a BTL produkčné zabezpečenie.

Sme CREATIVE PRO group a naším umením je vidieť neviditeľné. Zážitok. Event.

Náplň práce

Náplň:
• Zabezpečuje grafickú a kreatívnu tvorbu konceptov projektov (vizuálne koncepty, pozvánky, grafické kampane a pod.) na základe požiadaviek klienta.
• Zodpovedá za grafické výstupy.
• Spolupracuje s ostatnými oddeleniami na základe požiadaviek TeamLeadra kreatívneho oddelenia.
• Pripravuje podklady do tlače a komunikuje s vybranou dodávateľskou tlačiarňou.

Požiadavky

Microsoft Excel - pokročilý
Adobe Illustrator - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Adobe InDesign - pokročilý
Adobe Photoshop - pokročilý

Ponúkame

Ponúkame zamestnanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti:

Mám záujem

📣 Digital RULEZZ 2019 - Najväčšia konferencia o digitálnom marketingu na Slovensku