CREATIVE PRO

Event Manager

FormaFull-time

Platod 1400 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Aktualizované28.02.2023

Sme event & live communication agency, ktorej hlavným poslaním je prinášať ľuďom pozitívne emocionálne zážitky prostredníctvom organizovania live, virtuálnych a hybridných spoločenských akcií a konferencií. Za 15+ rokov eventových skúseností, sme vytvorili miliardu momentov, vyše 113 880 hodín zážitkov, 974 323 pozitívnych emócií pre viac než 300 značiek. Aj vďaka týmto skúsenostiam sme posunuli náš event management a experience marketing (tzv. zážitkový marketing) na úplne iný level. Sme CREATIVE PRO Group a naším umením je vidieť neviditeľné. Zážitok. Event.

Náplň práce

tvorba virtuálnych, hybridných a live eventov,
starostlivosť o klientov a riadenie eventových projektov od nápadu až po realizáciu, príprava prezentácii, exekutíva, budgeting a reporting ako v slovenčine, tak aj v angličtine

Požiadavky

clients service
tvorba kreatívnych konceptov
príprava prezentácií
príprava budgetu
riadenie projektov
výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
anglický jazyk slovom aj písmom
vodičský preukaz skupiny B,

Ponúkame

Zamestnanecké výhody, benefity - možnosť pracovať v tíme, ktorého prácu oceňujú svetoví experti - motivačné ohodnotenie - dynamické, tímové pracovné prostredie - flexibilita v práci - dlhodobo sa rozvíjajúca spoločnosť - medzinárodne aktívna agentúra.