Go back Späť
Kreatívci

Platnosť tejto ponuky skončila

Senior Projektový manažér

Creative Industry Košice

Mesto: Košice

Typ: Full-time

Plat: 900 eur

Dátum pridania: 29.03.2019

Creative Industry Košice (CIKE) je nezisková organizácia, ktorá prostredníctvom projektov na podporu inovácií, sieťovania, profesionálnych výmen, vzdelávania a výskumu, rozvíja kreatívny a kultúrny priemysel v Košiciach vpred.

CIKE sú takisto ľudia, ktorí posúvajú mesto Košice na úroveň vyspelých európskych miest. Vytvárajú priestor pre príležitosti, píšu o pozitívnych príbehoch, tvoria a plnia stratégiu rozvoja kreativity a kultúry v meste Košice. Organizácia +10 ľudí má svetový network a stojí za projektmi ako Košice - Európske hlavné mesto kultúry, Košice UNESCO - Kreatívne mesto mediálneho umenia, Art & Tech Days, Creativity for Business, Invisible Hotel, Escalator a mnoho ďalších. Spolu riadime projekty a inovácie, spájame a facilitujeme.

Náplň práce

- príprava, implementácia, koordinácia a finančné riadenie projektov financovaných z grantových zdrojov
- vypracovávanie žiadostí o grant
- implementácia projektov
- zastrešenie plynulých procesov a monitorovanie jednotlivých aktivít projektov
- sledovanie dodržiavania harmonogramu a finančného plánu projektu
- kontrola efektívneho vynakladania finančných prostriedkov
- komunikácia s partnermi projektov a s poskytovateľmi grantov
- administrácia projektov

Požiadavky

Prax: min. 3 roky preukázateľnej praxe v oblasti prípravy a implementácie projektov financovaných z európskych grantových programov – napr. Creative Europe, COSME, Erasmus+, Horizon 2020, Interreg, Granty EHP a Nórska a pod.
Termín nástupu: ihneď/ASAP

Ponúkame

- prácu na zaujímavých a inovatívnych projektoch, ktoré prispievajú k rozvoju mesta Košice
- možnosť vzdelávať sa a odborne rásť, cestovať a networkovať aj v zahraničí
- flexibilný pracovný čas a príjemné pracovné prostredie v zelenom areáli Kulturparku
- byť súčasťou mladého dynamického tímu zapáleného pre svoju prácu
- ak nie si z Košíc, nie je to prekážka - vieme ti pomôcť aj s bývaním