+ Pridať job
👋 Pre firmy Firmy
Go back Späť
Marketéri

Social Media Specialist

CORWIN

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1400 — 1600 €

Dátum pridania: 22.11.2019

Sme developer, ktorému záleží na tom, čo tu po sebe zanechá. Staviame inovatívne a vyspelé budovy, ktoré sú nielen “instagramable”, ale hlavne sú sustainable. Do tímu hľadáme social media špecialistu, ktorému tiež záleží na tom, čo po sebe zanechá v digitálnych médiách, ktoré si všetko pamätajú. Ak sa vieš nadchnúť pre princípy “green building” a v social sa cítiš ako ryba vo vode, pošli nám svoje CV.

CORWIN je tím expertov, špecialistov a vizionárov, ktorí majú spoločný cieľ – pozitívne a zodpovedne rozvíjať mesto s citom pre priestor a každodenný život ľudí. Ako "placemaking" developer chápeme svoju zodpovednosť voči spoločnosti a urbanizmu, a preto sa snažíme budovať nadčasové, udržateľné a technologicky vyspelé projekty. Viac informácii na www.corwin.sk

Náplň práce

Požiadavky

Ponúkame

Mám záujem