Go back Späť
Marketéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Senior Digital Content Specialist

CORWIN

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1400 — 1600 eur

Dátum pridania: 10.05.2019

CORWIN a.s. je tím expertov, špecialistov a vizionárov, ktorí majú spoločný cieľ – pozitívne a zodpovedne rozvíjať mesto s citom pre priestor a každodenný život ľudí. Ako miesto-tvorný developer chápeme svoju zodpovednosť voči spoločnosti a urbanizmu, a preto sa snažíme budovať nadčasové, udržateľné a technologicky vyspelé projekty.

Náplň práce

• tvorba a rozvíjanie komunikačných nápadov a stratégie pre obsah• správa portfólia firemných a projektových stránok• zodpovedá za správnosť reklamných textov• sleduje a kontroluje kvalitu digitálneho obsahu• plánovanie a aktivácia online kampaní v spolupráci performance agentúrou• príprava a exekúcia produktových a informačných emailových kampaní• analýza, návrh a exekúcia akčných plánov pre segmentáciu a personalizáciu• správa a efektívna distribúcia zverenej časti budgetu• vyhodnocovanie kampaní: analýza výsledkov a odporúčania na optimalizáciu• analýza zákazníka, demografických charakteristík a nákupného správania• príprava pravidelných reportov pre manažment spoločnosti

Požiadavky

• minimálne 2 roky skúseností v oblasti digitálneho marketingu• preukázateľné skúsenosti s analytickými nástrojmi Google Analytics, Ads• aspoň základné skúsenosti s grafickými programami• predchádzajúca skúsenosť so správou sociálnych sietí a zverených budgetov• znalosť on-page a off-page SEO taktík je podmienkou• schopnosť pracovať s reportingovými nástrojmi, CMS a CRM• analytické a strategické myslenie• výborné komunikačné a vyjadrovacie schopnosti• znalosť angličtiny slovom i písmom plynule