Go back Späť
Marketéri

Senior Digital Content Specialist

CORWIN

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1400 — 1600 eur

Dátum pridania: 10.05.2019

CORWIN a.s. je tím expertov, špecialistov a vizionárov, ktorí majú spoločný cieľ – pozitívne a zodpovedne rozvíjať mesto s citom pre priestor a každodenný život ľudí. Ako miesto-tvorný developer chápeme svoju zodpovednosť voči spoločnosti a urbanizmu, a preto sa snažíme budovať nadčasové, udržateľné a technologicky vyspelé projekty.

Náplň práce

• tvorba a rozvíjanie komunikačných nápadov a stratégie pre obsah
• správa portfólia firemných a projektových stránok
• zodpovedá za správnosť reklamných textov
• sleduje a kontroluje kvalitu digitálneho obsahu
• plánovanie a aktivácia online kampaní v spolupráci performance agentúrou
• príprava a exekúcia produktových a informačných emailových kampaní
• analýza, návrh a exekúcia akčných plánov pre segmentáciu a personalizáciu
• správa a efektívna distribúcia zverenej časti budgetu
• vyhodnocovanie kampaní: analýza výsledkov a odporúčania na optimalizáciu
• analýza zákazníka, demografických charakteristík a nákupného správania
• príprava pravidelných reportov pre manažment spoločnosti

Požiadavky

• minimálne 2 roky skúseností v oblasti digitálneho marketingu
• preukázateľné skúsenosti s analytickými nástrojmi Google Analytics, Ads
• aspoň základné skúsenosti s grafickými programami
• predchádzajúca skúsenosť so správou sociálnych sietí a zverených budgetov
• znalosť on-page a off-page SEO taktík je podmienkou
• schopnosť pracovať s reportingovými nástrojmi, CMS a CRM
• analytické a strategické myslenie
• výborné komunikačné a vyjadrovacie schopnosti
• znalosť angličtiny slovom i písmom plynule

Mám záujem

Mám záujem

CORWIN má aktuálne 2 pracovné ponuky