Go back Späť
Marketéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Digital Marketing Specialist

CORWIN

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1600 — 1800 eur

Dátum pridania: 16.05.2019

Staň sa súčasťou výnimočného tímu inžinierov, architektov, projektových manažérov, technikov a ďalších špecialistov, ktorí majú spoločný cieľ – pozitívne a zodpovedne rozvíjať mesto s citom pre priestor a život ľudí.CORWIN je uznávaný developer inovatívnych projektov „budúcnosti“. Na pozíciu digitálneho marketingového špecialistu hľadáme agilného technologického marketéra, ktorý by nám pomohol vybudovať špičkovú #omnichannel #digitalpresence doma aj v zahraničí.

Náplň práce

Manažment zverených digitálnych iniciatív:• správa portfólia online kampaní v spolupráci s digitálnou agentúrou• správa portfólia firemných stránok v spolupráci s web developermi a dizajnérmi• tvorba a exekúcia stratégie pre marketingovú automatizáciu a personalizáciu• tvorba a exekúcia emailových kampaní v súlade s obsahovým plánom• aktívna účasť na tvorbe stratégie pre optimalizáciu toku a zberu dát• správa marketingových aktivít na platformách tretích strán • správa marketingových aktivít na zákazníckom portály• budovanie internej „marketing data intelligence“• vyhodnocovanie kampaní a tvorba reportovDigitálny marketingový špecialista bude v úzkom kontakte s vedúcim marketingového oddelenia, procesným manažérom, obchodným oddelením ako aj projektovým tímom.

Požiadavky

• 2-3 roky skúseností v oblasti digitálneho marketingu• predchádzajúce pracovné skúsenosti zo strany agentúry sú plus• znalosť analytických nástrojov a skúsenosti s nastavovaním kampaní• predchádzajúce skúsenosti s prácou v CMS, CRM sú podmienkou• znalosť nástrojov ako Exponea, Hubspot a obdobné je plus• skúsenosti s prácou v MailChimp, MailGun • plynulá angličtina, slovom i písmomIdeálny kandidát má technické a analytické myslenie. Skúsenosti s projektovým manažmentom v oblasti marketingových technológií sú veľmi vítané.

Ponúkame

Priestor na profesionálny rozvoj vo firme, ktorá buduje unikátne a nadčasové stavby - tie nielen obohacujú panorámu miest o kvalitnú architektúru, zelené strechy a nové verejné priestranstvá ale sú trvalo-udržateľné a ekologické s ohľadom na životné prostredie.CORWIN podporuje tvorivé „outside the box“ myslenie a kontinuálne vzdelávanie sa. Každý dobrý nápad má priestor na realizáciu a s nami máš šancu si ďalej rozvinúť svoju digital-tech expertízu. Pracovať budeš v krásnych #zerowaste kanceláriách v prestížnom komplexe BLUMENTAL.