Core4 Advertising

IT Projektový manažér

FormaFull-time

Plat1400 — 1800 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané18.06.2021

Náplň práce

  • príprava a riadenie webových projektov/aplikácií v digitálnej agentúre
  • tvorba stratégie pre online projekty a webstránky
  • tvorba a sledovanie harmonogramu prác na projekte
  • tvorba cenových ponúk
  • koordinácia projektového teamu vrátane inhouse tímu developerov
  • príprava a realizácia prezentácií, vyhodnotení projektov
  • denná komunikácia s klientom

Požiadavky

  • prax v projektovom manažmente pre digitálne projekty a web stránky alebo na pozícii web managera/account managera
  • skúsenosť s riadením web/IT projektov
  • prehľad v oblasti informačných technológií využívaných v oblasti internetu
  • komunikatívnosť a samostatnosť
  • efektívne riadenie tímu
  • prezentačné schopnosti

Ponúkame

Ponúkame pohodový a nebyrokratický spôsob práce s partiou developerov a zabehnutých klientov. Budeš súčasťou našich najvýznamnejších projektov aj voľnočasových aktivít. Ak budeš mať záujem, tak ti radi pomôžeme s profesionálnym a odborným rastom.