pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazínNOVÉ

Go back Späť

Feedback

Dizajnéri

Core4 Advertising

Mid Graphic Designer + Motion Design

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1400 — 1600 €

Dátum pridania: 29.04.2021

Náplň práce

Ahoj! V našej agentúre budeš vytvárať naozj rôznorodý grafický obsah s ťažiskom v digitálnych kampaniach. Minoritne sa objaví aj nejaké BTL, takže pripraviť veci pre tlač by malo byť samozrejmosťou. Zajímavé na tejto pozícii je aj to, že občas striháš aj easy videá, vyžadujeme aj dobrú úroveň vektorovej 2D motion grafiky ( explain videá). V teame budeš spolupracovať s webdesignerom.

Požiadavky

Adobe InDesign - expert
Adobe Illustrator - expert
Adobe Photoshop - expert
Adobe Premiere Pro - pokročilý
Adobe After Effects - pokročilý

  • schopnosť robiť v priateľskej atmosfére ( a vyvárať ju) je pre nás priorita :)

Ponúkame

  • mladý dynamický team... bože milujeme túto vetu :)))
  • práca v TOP SK integrovanej agentúre - 21 rokov na trhu
  • zaujímavá a inovatívna práca pre menšie ale aj veľké značky
  • vzdelávanie - príspevky na kurzy
  • sociálny fond
  • náhradné voľná a financie za prípadné nadčasy (nestáva sa takmer vôbec )
  • rešpektujeme work-life balance
  • pevná pracovná doba - žiadne nadčasy ani víkendy nehrozia
  • Počas karanténnych opaterní umožňujeme prácu z domu.