Go back Späť
Marketéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Junior Projektový manažér - Content Marketing

ContentFruiter

Mesto: Nitra

Typ: Freelance

Plat: 800 — 900 €

Dátum pridania: 30.05.2019

Content marketingová agentúra poskytujúca profesionálne služby funkčného content marketingu, ako moderného komunikačného nástroja pre budovanie vzťahov so zákazníkmi a dlhodobú podporu predaja.

Náplň práce

Project/Content Manager je dušou každého projektu – podieľa sa na tvorbe stratégie projektu, ktorú následne manažuje a zároveň zabezpečuje veľmi dôležitú súčasť každého projektu – hodnotný obsah. Na príprave obsahu spolupracuje v prípade potreby aj s Editorom, ktorý zodpovedá primárne za textový obsah (články). Project/Content Manager zabezpečuje ďalšie formy obsahu s internými alebo externými spolupracovníkmi (e-knihy, videá, infografiky…) podľa charakteru obsahu. Content Manager je pre klienta primárnym supportom v rámci projektu (plní väčšinou aj pozíciu Account Managera). Má prehľad nie len o tvorbe obsahu, ale aj ďalších súčastiach projektu - distribúcia, kreatíva, portál, výsledky. S klientom komunikuje primárne Content Manager, v odborných otázkach v rámci distribúcie obsahu prizýva na komunikáciu ďalších manažérov a špecialistov, podľa charakteru dopytu. Náplň práce Project/Content Managera:- Podieľa sa na príprave ponuky z pohľadu Content Marketing stratégie a tvorby obsahu- Zabezpečuje tvorbu obsahu v požadovanej forme a kvalite pre pridelené projekty- Sleduje dodržiavanie všetkých termínov pri tvorbe obsahu v rámci pridelených projektov- V spolupráci s editorom zabezpečuje textový obsah (články).- V spolupráci s Creative&Art oddelením zabezpečuje grafický obsah.- Zabezpečuje všetky ďalšie formy obsahu podľa nastavenej stratégie.- Pripravuje (v spolupráci s analytickým oddelením) pravidelný report.- Zabezpečuje odosielanie všetkých reportov v rámci projektu.- Pravidelne komunikuje s klientom a rieši jeho podnety, otázky a pripomienky.- Je account supportom pre klienta (v odborných otázkach a podnetoch si na vyriešenie prizýva kolegov).- Prináša podnety pre zefektívnenie a zlepšenie procesov v rámci pridelených projektov.- Pravidelne komunikuje s CCM o stave a napredovaní projektov.- Prijíma požiadavky a podnety od kolegov a prezentuje ich nadriadenému.

Požiadavky

Ponúkame

📣 Digital RULEZZ 2019 - Najväčšia konferencia o digitálnom marketingu na Slovensku