ContentFruiter

Grafický dizajnér/kreatívec

MestoNitra

FormaFull-time

Plat1200 — 1700 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané11.06.2021

Sme content marketingová agentúra pôsobiaca v Nitre. Už viac ako 5 rokov sa špecializujeme na content marketingové projekty a vytvárame informačných lídrov na trhu.

Náplň práce

Ak máš radosť z práce, ktorou tvoríš hodnoty, rád posúvaš svoje hranice a zodpovednosť je prirodzenou súčasťou Tvojho DNA, hľadáme práve Teba!

Hľadáme dizajnéra s hmatateľným vkladom do práce, vlastným rukopisom, ktorý je odhodlaný neustále napredovať a prinášať našim klientom oku lahodiace a lákavé vizuály. Na druhej strane by si mal byť človek schopný patrične analyzovať požiadavky na produkt a adekvátne komunikovať vlastné výstupy; byť cenným a obohacujúcim členom nášho mladého ale ostrieľaného tímu.

Náplňou Tvojej práce bude:

  • tvorba infografík a e-bookov
  • korporátna identita a vizuálne návrhy pre ContentFruiter
  • vizuálne indentity online kampaní
  • webdizajnové návrhy riešení, tvorba lôg pre portály klientov, ...
  • sekundárne aj tvorba určená pre print
  • prinášanie nových originálnych pohľadov do tvorby grafického obsahu

Požiadavky

  • preukázateľné skúsenosti s grafikou na profesionálnej úrovni podložené vlastným portfóliom
  • znalosť práce v Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign - podmienka
  • výhodou je znalosť práce v Adobe After Effects, Sketch App, Figma, SVGATOR
  • kreativita a zároveň zdravý kritický prístup k vlastnej tvorbe
  • prehľad v nových trendoch
  • proaktívny prístup
  • tímový hráč so schopnosťou prezentovať vlastný produkt
  • pozitívne ladenie a odhodlanosť neustále sa zdokonaľovať, rozvíjať a podieľať sa na rozvoji spoločnosti
  • schopnosť samostatne tvoriť – od prijatia úlohy až po odovzdanie a odprezentovanie zadania
  • skills v animácii sú vítané

Ponúkame

  • otvorené, priateľské, progresívne a freelancerské pracovné prostredie
  • vytvorený priestor pre kreativitu, sebarealizáciu a odborný rast
  • práca v rýchlo sa rozvíjajúcej inovatívnej spoločnosti pôsobiacej na medzinárodnej úrovni
  • flexibilný pracovný čas
  • možná aj práca formou home office
  • odborné vzdelávanie podľa potrieb a preferencií