ContentFruiter

Account Manager

MestoNitra

FormaFull-time

Plat1250 — 1600 €

TypFaktúra

Úroveň

Pridané05.11.2021

Sme content marketingová agentúra pôsobiaca v Nitre. Už viac ako 5 rokov sa špecializujeme na content marketingové projekty a vytvárame informačných lídrov na trhu.

Náplň práce

Ak máš radosť z práce, ktorou dokážeš tvoriť hodnoty, rád posúvaš svoje hranice a zodpovednosť je prirodzenou súčasťou tvojho DNA, hľadáme práve Teba. Náplňou tvojej práce bude:

  • Komplexná starostlivosť o klientov
  • Manažovanie projektov zameraných na content marketing a online marketing
  • Príprava a prezentovanie stratégii pre klientov
  • Vedenie tímu špecialistov z rôznych oddelení pracujúcich na projektoch
  • Spolupodieľanie sa na príprave ponúk pre klientov
  • Spolupodieľanie sa na príprave stratégií a mediaplánov klientov
  • Koordinácia projektu a tímu, od plánovania po vyhodnotenie
  • Prezentácia a konzultácie k výsledkom s klientom a príprava odporúčaní
  • Vedenie a kontrola plnenia projektového rozpočtu
  • Komunikácia s dodávateľmi a inými partnerskými subjektami
  • Reporting a práca s dátami
  • Práca v rôznych analytických a reportovacích nástrojoch

Oceníme kreatívneho a zodpovedného kandidáta, ktorý je schopný systematicky pracovať a je mu blízka práca v tíme.

Požiadavky

  • samostatnosť
  • analytické a strategické myslenie
  • prehľad v digitálnom marketingu a znalosť nových trendov
  • prezentačné a komunikačné schopnosti
  • písomná komunikácia na vysokej úrovni
  • drive a proaktivita
  • asertivita
  • time management a multi tasking na vysokej úrovni
  • angažovanosť a pozitívny prístup k riešeniu úloh
  • ochota učiť sa nové veci a pracovať na sebe
  • skúsenosť s prácou v nástroji na projektový manažment: Monday, ClickUp je výhodou
    K svojmu CV nezabudnite priložiť aj motivačný list.

Ponúkame

  • otvorené, priateľské a freelancerské pracovné prostredie
  • jedinečný priestor na sebarealizáciu, kreativitu a odborný rast
  • práca v rýchlo sa rozvíjajúcej inovatívnej spoločnosti pôsobiacej na medzinárodnej úrovni
  • flexibilný pracovný čas
  • kombinovaná práca v kancelárii s home office
  • odborné vzdelávanie podľa potrieb a záujmov
  • benefitný program

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top