Go back Späť
Marketéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Account Director v obsahovej agentúre

Content agency

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1400 — 2000 eur

Dátum pridania: 15.08.2019

Model našej boutique content marketing agentúry je postavený na dvoch pilieroch: content marketing a influencer marketing. Budujeme partnerské vzťahy, navrhujeme stratégie a prinášame výsledky, ktoré pozitívne ovplyvňujú nielen život našich klientov, ale aj ich zákazníkov. Našou vášňou je tvorba vlastných nadčasových projektov.

Ponúkame značkám obsahový marketing šitý na mieru. Najžiadanejšími službami sú:
• nastavenie obsahovej stratégie,
• tvorba obsahu,
• influencer marketing,
• public relations.

Sme lídrom v sprostredkovaní komplexného portfólia služieb od slovenských blogerov a influencerov.
• výber influencerov,
• product placement,
• event marketing.

Náplň práce

• riadenie marketingových aktivít agentúry s fokusom na naše zameranie
• vedenie marketingového tímu (2 špecialistov a 1 juniora)
• komunikácia s klientmi
• tvorba mediálnych stratégií pre online kampane
• príprava marketingového plánu a rozpočtu
• príprava a realizácia marketingových aktivít, kampaní, príprava firemných eventov, a ďalších projektov
• vyhodnotenie kampaní a analýzy (konkurencia, médiá, atď.)
• spolupráca na tendroch
• prijímanie nových marketingových manažérov

Požiadavky

Prax: minimálne 2 roky v oblasti marketingu, ideálne ak má skúsenosti (alebo aspoň potenciál) v oblasti riadenia ľudí a koordinovania činností,
• strategické myslenie, nadhľad, lojálnosť, presvedčivý prejav, prispôsobivosť
• výborný time management, plánovanie aktivít a určenie priorít
• profesionálne vystupovanie a prezentačné zručnosti,
• znalosť fungovania sociálnych sietí LinkedIn, Facebook, Pinterest, Instagram YouTube a TikTok,
• ochota prezentovať svoje meno a tvár v spojení s agentúrou aj v rámci externých médií a (sociálnych) médií agentúry,
• zodpovednosť a precíznosť pri plnení pracovných úloh,
• ambícia kariérne rásť,
• pozícia je FULL TIME (na živnosť), ale nevylučujeme spoluprácu aj s freelancermi.

Uchádzač bude na osobnom pohovore pretestovaný či ovláda anglický jazyk a prácu v Exceli (Numbers) a v PowerPointe (Keynote). Požadujeme minimálne nasledovnú úroveň:
• Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
• Microsoft Excel - pokročilý

• Microsoft PowerPoint - pokročilý

Ponúkame

• práca boutique agentúre v pozitívnom a príjemnom prostredí (blízko Auparku)
• možnosť sebarealizácie
• možnosť osobného rastu
• notebook a mobilný telefón
• prístup k rozsiahlym znalostiam a know-how
• ďalšie benefity napasujeme na aktuálne potreby kandidáta