Compass Europe

Marketing manager

MestoSenec

FormaFull-time

Plat2000 — 2500 €

TypTPP

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané08.12.2021

Firma Compass Europe s.r.o (v tomto roku vyhlasena medzi diamantami slovenskeho biznisu ((https://www.slovenskediamanty.sk/novinky/)) patri medzi svetovu spicku v produkcii bazenov.Ako jedina bazenova firma na svete sa moze pochvalit 2 dizajnovymi cenami Red Dot a If Design.

Náplň práce

Hľadáme ku nám inovatívneho, dynamického a empatického kolegu/kolegyňu, ktorý/á má rád výzvy a vezme si pod palec naše marketingové oddelenie. Ponúkame prácu vo firme s medzinárodnou pôsobnosťou, ktorá sa honosí ocenením Diamanty slovenského biznisu 2021. (https://www.slovenskediamanty.sk/historia/13-rocnik-ocenenia-najlepsich-malych-a- strednych-firiem/)
Náplň práce:
• zostavovanie, plánovanie a správa budgetu a rozpočtov na marketingové aktivity firmy
• zodpovednosť za prípravu a realizáciu marketingovej stratégie (B2B, B2C) a aktivít firmy Compass Europe, so zameraním primárne na Európsky trh ako aj jej koordinácia v rámci Compass dílerov
• vedenie marketingových aktivít orientovaných na brand-building a budovanie originálneho a aktuálneho contentu
• zodpovednosť za tvorbu marketingových komunikačných kampaní na sociálnych sieťach (LinkedIn, Instagram, Facebook, Twitter, Youtube, TikTok), ktoré zviditeľňujú produkt a hodnoty firmy
• tvorba a úprava prezentácii a marketingových materiálov - brožúry, letáky, pozvánky, newslettre a ich koordinácia v rámci skupiny CE
• podieľanie sa na príprave webstránky v spolupráci s partnermi
• vytváranie partnerských vzťahov a komunikácia s médiami
• aktívne organizovanie a účasť na eventových podujatiach
• príprava webinárov/ seminárov/ konferencií s cieľom zviditeľnenia firmy a brandu
• kooperácia a účasť na marketingových stretnutiach a aktivitách v rámci krajín EÚ
• monitorovanie konkurencie, reportovanie vedeniu spoločnosti
• spolupráca s tímom obchodného oddelenia - aktívne zapojenie do hodnotenia zákazníckej skúsenosti a implementácie výsledkov do marketingových aktivít značky
• spolupráca a dohľad nad komunikáciou značky v iných oddeleniach spoločnosti
• analýza výkonnosti, vyhodnocovanie aktivít, reporting a prezentovanie výsledkov
smerom k manažmentu firmy a zahraničným partnerom na dohodnutej pravidelnej báze

Požiadavky

Podmienky a predpoklady:
• vysokoškolské vzdelanie
• seniorskú skúsenosť (min. 3 roky) v oblasti marketingu / PR / content marketingu
• plynulá komunikácia v angličtine (C1 level) a v nemčine (B2)
• MS Office na pokročilej úrovni - PPT, Excel, Word
• tímovosť, flexibilitu a ochotu sa rýchlo učiť nové veci
• analytické myslenie, skúsenosť s riadením rozpočtu a reportovaním pre manažment
• kontinuálne vzdelávanie a sledovanie trendov v danej oblasti

Ponúkame

• prácu vo firme, kde je „family feeling“ na prvom mieste
• 13. a 14. plat, ďalšie firemné benefity (mobil, notebook, atď.)
• účasť na teambuildingoch, firemných dňoch
• podpora pri vzdelávaní a účasť na konferenciách a výstavách
• príspevky k pracovným a životným jubileám