Človek v ohrození

KOORDINÁTOR/KA KOMUNIKÁCIE A KOMUNIKAČNÝCH KAMPANÍ

MestoBratislava

FormaFreelance

Platod 1300 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané11.01.2022

Človek v ohrození je mimovládna nezisková organizácia. V roku 1999 ju založila skupina novinárov. Naše aktivity sa odvtedy rozrástli.

  • Okrem humanitárnej pomoci sa venujeme aj dlhodobým projektom rozvojovej spolupráce, podpory ľudských práv a globálneho vzdelávania. Najdôležitejšia je podľa nás adresná pomoc, spolupráca s miestnymi partnermi a efektívne využívanie finančných zdrojov.
  • Pomáhame so sociálnou integráciou ľuďom, ktorých chudoba vytlačila na okraj spoločnosti.
  • Organizujeme medzinárodný festival dokumentárnych filmov Jeden svet.

Náplň práce

  • Komunikácia aktivít a činností oddelenia Globálneho vzdelávania a Ľudských práv– vrátane festivalu Jeden svet
  • Príprava, tvorba a publikácia komunikačného obsahu
  • Príprava, realizácia a vyhodnotenie komunikačných kampaní k téme migrácia a klimatická zmena
  • Správa komunikačných kanálov (sociálne siete, web, newsletter)
  • Spolupráca s novinármi a externými dodávateľmi služieb (grafici, editori, strihači, fotografi, novinári, tlačiari, digitálna agentúra, médiá a ďalší)
  • Spolupráca s medzinárodnými partnermi na príprave komunikačných kampaní
    Podľa potreby iné aktivity na podporu komunikácie organizácie Človek v ohrození

Požiadavky

  • Výborné organizačné schopnosti

  • Výbornú prácu s textom, slovom, fotografiou a audio-vizuálnym obsahom

  • Skúsenosti s prípravou, vedením a vyhodnotením komunikačných kampaní