CINEMAX

Group Marketing Manager

FormaFull-time

Plat1500 — 2500 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané25.03.2021

Spoločnosť CINEMAX je lídrom v oblasti kino zábavy a najväčším prevádzkovateľom kín na Slovensku.
Od svojho vzniku - 1. júla 2006 - vybudovala a prevádzkuje 16 viac sálových kín na Slovensku, v Rumunsku a v Čechách. Diváci v Banskej Bystrici, Bratislave, Dunajskej Strede, Košiciach, Martine, Nitre, Poprade, Prešove, Skalici, Trenčíne, Trnave, Žiline, Bukurešti a Olomouci poznajú svoje lokálne kino CINEMAX nielen ako miesto, kde si vychutnajú maximálny filmový zážitok s „bežnou“ filmovou ponukou, ale kde sa často dejú aj rôzne iné kultúrne podujatia – napr. priame prenosy i záznamy koncertov, opier, baletov, divadiel alebo festivaly.

Náplň práce

Marketingový manažér pre najväčšiu sieť multikín na Slovensku + Rumunsko + Česká republika

Požiadavky na zamestnanca:

  • koncepcia marketingovej stratégie a plánu
  • plánovanie a dohľad nad marketingovými aktivtami a ich následná kontrola a vyhodnotenie :
    • marketing, promo a komunikácia filmov
    • špeciálne a tématické eventy (Babská Jazda, Valentínsky víkend, Deň detí, Halloween a pod.)
  • komunikácia technológii, komfortu a pridanej hodnoty kín CINEMAX: IMAX, VIP služby, Ultra-X (DOLBY ATMOS + 4K Laser projekcia), atd.)
  • CRM aktivity, lojalitné programy, zlepšenie UX (ON aj OFF line)
  • efektívne riadenie a využívanie vlastných komunikačných kanálov:
    • webové stránky
    • sociálne siete
    • ON screen - self-promo
    • OFF screen – DIGI walls, menuboardy a pod.
  • tvorba a zodpovednosť za marketingový rozpočet
  • príprava komerčných a marketingových prezentácii
  • podpora pri cenotvorbe (obchod, vstupené, concession/občerstvenie)
  • komunikácia a úzka spolupráca s oddelením: operations CINEMAX a financie
  • zastrešenie komunikácie s kinami a koordinácia marketingových aktivít v kinách
  • komunikácia s distribučnými spoločnosťami – marketing a promotion filmov
  • riadenie kreatívneho procesu a príprava zadaní pre grafické oddelenie
  • komunikácia s externými subjektami:
    • médiá a mediálni partneri, novinári, influenceri
    • nákupné centrá
    • komerční partneri – klienti a inzerenti
    • agentúry, dodávatelia a iní
  • koordinácia sekcie ARTMAX – alternatívna programová ponuka (opery/balety, koncerty, dokumenty a pod.)
  • vedenie a rozvoj Marketingového tímu (4-5 ľudí)

Požiadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači:

  • so vzdelaním: Ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské štúdium v odbore: manažment/marketing/obchod/ekonómia
  • s praxou: min. 3 roky v uvedenej oblasti (marketing, média, eventy, reklama a kreatíva, a pod.)

Jazykové znalosti: Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Počítačové znalosti – používateľ: Microsoft Office (PowerPoint, Excel) - pokročilý
Vodičský preukaz: trieda B

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • mladý dynamický človek, plný entuziazmu, tímový hráč
  • zodpovednosť a spoľahlivosť
  • časová flexibilita, zvládanie stresových situácií
  • kreativita, veľmi dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
  • fanúšik filmu a kina

Informácie o výberovom konaní

Časový harmonogram:
- výberové konanie a osobné pohovory: marec – apríl ´21
- predpokladaný termín nástupu: apríl - máj ´21

Svoje životopisy v slovenskom jazyku zasielajte na e-mail: [email protected]

Ponúkame

  • práca v mladom a dynamickom kolektíve
  • atraktívne filmové a kinárske prostredie
  • možnosť kariérneho rastu a rozvoja
  • motivačné ohodnotenie
  • pravidelné návštevy kina a filmových premiér
  • jazykové kurzy a iné formy vzdelávania