pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Feedback

ChainLab

Mid Backend Web Developer

Mesto: Košice

Forma: Full-time

Plat: 2500 — 3500 €

Typ: TPP / Faktúra

Dátum pridania: 07.09.2021

Náplň práce

Back end vývoj webových aplikácií, práca s MySQL databázami, znalosť práce s Linux serverom. Paralélne s týmto taktiež zoznámenie sa so solidity code v Ethereovej sieti a s tým spojený vývoj aplikácií na tejto báze. (Ak má uchádzač skúsenosti s blockchain technológiami - hlavne Solidity code - ponúkame vyšší nástupný plat. Ak nie, radi si uchádzačov v tejto oblasti vyškolíme.)

Požiadavky

PHP - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
MVC - Základy
Objektové programovanie - Pokročilý
Linux - Pokročilý
Blockchain - Základy
CSS - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
Počet rokov praxe

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
Analytické myslenie, schopnosť komunikovať vecne a presne, schopnosť reagovať elektronicky písomne e-mailom a rýchlymi správami (instant messenger), pozitívne uvažovanie „ako by sa to dalo spraviť“, schopnosť samostatne riešiť problémy.

Ak si myslíš že to v sebe máš, no chýbajú Ti ešte informácie / skúsenosti a prax radi si Ťa (hlavne v oblasti Blockchain) vyškolíme. Hlavné požiadavky na uchádzačov či už o zamestnanie alebo inú formu spolupráce sú ochota učiť sa nové technológie a zdokonaľovať sa v nich, flexibila v práci a spoľahlivosť. Znalosť angličtiny nie je nutnosťou ale je veľmi vítaná.

Ponúkame

ChainLab s.r.o. je novovzniknutá pobočka medzinárodnej firmy s primárnym zameraním na vývoj Blockchain-ových, webových a Fintech aplikácií, ale taktiež na ochranu telekomu a s tým spojený vývoj softvéru.
Ponúkame:

  • práca v Košiciach, spoločnosť nie je korporát
  • práca výlučne na vlastných zaujímavých zahraničných projektoch
  • flexibilný pracovný čas, vrátane home office
  • adekvátny („neslovensky“) plat Tvojim schopnostiam
  • všetok potrebný hardvér a softvér zabezpečený
  • práca s vlastnými technológiami (nie 3rd party)
  • nekorporátny priateľský kolektív/tím
  • kariérny a platový vzostup, bonusové platby, benefity