CEWE

WEB Administrátor / IT Support

FormaFull-time

Platod 1400 €

TypTPP

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané12.03.2022

CEWE a. s. je dcérskou spoločnosťou firmy CEWE Stiftung & Co. KGaA, európskym lídrom v oblasti fotospracovania a digitálnej tlače. S viac ako 3 300 zamestnancami a najmodernejšími tlačiarenskými strojmi zabezpečuje CEWE výrobu niekoľko miliárd digitálnych fotografií a milióny CEWE FOTOKNÍH a fotodarčekov najvyššej kvality.

CEWE v Bratislave a v Prahe sú jednotkou na trhu fotospracovania. Známa je hlavne svojím prémiovým značkovým produktom „CEWE FOTOKNIHA“ a vlastnou sieťou prémiových maloobchodných predajní CEWE Fotolab.

Náplň práce

  • tvorba, editovanie a správa webových stránok v CMS,
  • úzka spolupráca s marketingovým tímom SK a CZ pri tvorbe nových
    stránok a kampaní
  • aplikovanie webových požiadaviek centrály na lokálnu pobočku
  • analýza a riešenie problémov s webovými prostredím
  • technická implementácia SEO požiadaviek
  • správa reťazcov predajní
  • analýza, vyhodnocovanie stanovených KPI, reporting webových a aplikačných
    metrík
  • editácia produktových kariet, mailových šablón a správa lokálnej databázy
    (MySQL?)
  • analýza, riešenie, prípadná eskalácia aplikačných problémov
  • komunikácia s medzinárodným tímom v anglickom jazyku

Požiadavky

  • angličtina B2, nemecký jazyk výhodou,
  • silná orientácia na detaily,
  • odolnosť voči stresu
  • tímová spolupráca,
  • servisná orientácia, profesionalita, spoľahlivosť, zmysel pre detail
  • skúsenosti na podobnej pozícií sú výhodou

Ponúkame

  • prácu v modernom pracovnom prostredí s priateľskou atmosférou,
  • mladý, kreatívny a dynamický kolektív nabitý pozitívnou energiou,
  • kompletné zaškolenie skúsenými kolegami
  • prácu pre najznámejšiu celosvetovo pôsobiacu spoločnosť v oblasti fotospracovania,
  • zaujímavé pracovné cesty, firemné akcie a teambuildingy,
  • vzdelávanie v oblasti webu a informačných technológií
  • flexibilný pracovný čas a bezproblémové parkovanie
  • rôzne zamestnanecké benefity, ako napríklad jazykové kurzy, príspevok do DDS, Multisport karta s príspevkom zamestnávateľa a iné