CEWE

SEO špecialista / copywriter

FormaFull-time

Plat1600 — 1800 €

TypTPP

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané17.01.2022

CEWE a. s. je dcérskou spoločnosťou firmy CEWE Stiftung & Co. KGaA, európskym lídrom v oblasti fotospracovania a digitálnej tlače. S viac ako 3 300 zamestnancami a najmodernejšími tlačiarenskými strojmi zabezpečuje CEWE výrobu niekoľko miliárd digitálnych fotografií a milióny CEWE FOTOKNÍH a fotodarčekov najvyššej kvality.

CEWE v Bratislave a v Prahe sú jednotkou na trhu fotospracovania. Známa je hlavne svojím prémiovým značkovým produktom „CEWE FOTOKNIHA“ a vlastnou sieťou prémiových maloobchodných predajní CEWE Fotolab.

Náplň práce

  • zodpovednosť za SEO optimalizáciu (definícia kľúčových slov, content, landing pages) našich
    webových stránok s cieľom najlepšej možnej viditeľnosti
  • návrh obsahu kreatívnym spôsobom
  • aktívne sledovanie pozícií, návštevnosti, visibility a iných KPI
  • zbieranie údajov o správaní sa našich zákazníkov a návštevníkov stránok s cieľom
    vypracovania marketingových stratégií
  • analýzu trendov v oblasti SEO
  • monitorovanie konkurencie v oblasti SEO
  • copywriting, štylistika v SK jazyku
  • úzka spolupráca s marketingovým tímom

Požiadavky

Do nášho CEWE marketingového tímu hľadáme SEO špecialistu, ktorý má skúsenosti s analytickými nástrojmi ako napr. Screaming Frog, SemRush, Google Analytics, Ahrefs, Marketing Miner, Google Search Console... Ak ťa baví SEO optimalizácia a využívaš tieto nástroje, neváhaj a ozvi sa nám. Tešíme sa na teba!

Ponúkame

V našej spoločnosti sa môžeš tešiť na:

  • prácu v modernom pracovnom prostredí s priateľskou atmosférou,
  • mladý, kreatívny a dynamický kolektív nabitý pozitívnou energiou,
  • prácu pre najznámejšiu celosvetovo pôsobiacu spoločnosť v oblasti fotospracovania,
  • zaujímavé pracovné cesty, firemné akcie a teambuildingy,
  • vzdelávanie v OBLASTI SEO,
  • rôzne zamestnanecké benefity, ako napríklad jazykové kurzy, príspevok do DDS, ovocie
    a masáže v práci, Multisport karta s príspevkom zamestnávateľa a iné.

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top