Centire

Dátový analytik

FormaFull-time

Platod 1600 €

Úroveň

Pridané05.05.2021

Sme rokmi zohratý tím poradcov, manažérov, podnikateľov a inovátorov. Zameriavame sa na business consulting, grantové poradenstvo, regionálny rozvoj a tvoríme a/alebo sa zapájame do medzinárodných projektov zameraných na špecifické poradenstvo pre firmy, ktorých podnikanie má pozitívny spoločenský dopad. Pracujeme pre malé aj veľké firmy, neziskovky, samosprávu ale aj pre organizácie štátnej správy.

Založili sme portál Grantexpert.sk, ktorého služby dnes aktívne využíva viac ako 15 000 ľudí, podieľali sme sa na rozvoji Duálneho vzdelávania, ktoré pomáha tisícom žiakom a firmám na Slovensku. Radíme firmám, ako môžu byť úspešnejšie vo svojom podnikaní. Momentálne rozbiehame ďalšie zaujímavé projekty zamerané na digitalizáciu a rozvoj poradenských služieb.

Náplň práce

V Centire ide odbornosť ruka v ruke s inováciami. Našou ambíciou je prinášať digitálne inovácie do oblasti business poradenstva a regionálneho rozvoja. Hľadáme človeka, ktorému dáme príležitosť realizácie vlastných nápadov a on nám pomôže zmeniť nielen náš biznis, ale aj celý trh. Hľadáme kolegu s otvorenou hlavou a podnikavým duchom, s vášňou pre inovácie a prinášanie nových nápadov na trh. Ak máš doménové znalosti v oblasti finančných analýz alebo regionálneho rozvoja a bavia ťa dáta, tak nám pošli svoj životopis. Okrem digitálnych inovácií poskytujeme systémové riešenia aj v ďalších oblastiach, ako sú vzdelávanie, sociálne inovácie, ako aj samosprávy. Tiež sa venujeme business procesom v komerčnom aj verejnom sektore. Radi hľadáme prieniky medzi sektormi. Budeš mať možnosť nájsť si svoje miesto v téme, ktorá ťa zaujíma.

Budeš členom projektového tímu zodpovedného za zavádzanie digitálnych inovácií v oblasti business poradenstva a regionálneho rozvoja. Zapojíš sa do viacerých interných aj externých projektov a tvojou úlohou bude práca s verejne dostupnými ako aj internými dátami, budeš ich dolovať, čistiť, ukladať, analyzovať a interpretovať s cieľom prinášať insighty a nové nápady na ich využitie. Budeš sa aktívne podieľať na samotnom procese inovácií a vývoji nových online služieb. Využiješ pri tom svoje doménové znalosti z oblasti financií alebo regionálneho rozvoja.

Požiadavky

Čo by si mal spĺňať?

• Vysokoškolské vzdelanie I. alebo II. stupňa
• Pokročilá znalosť MS Excel plus niektorého BI nástroja (napr. PowerBI)
• Znalosť SQL, skúsenosti s relačnou databázou
• Praktické skúsenosti s prácou s dátami (získavanie, čistenie, vizualizácia)
• Základná znalosť niektorého programovacieho jazyka (ideálne Python)
• Teoretické (ideálne aj praktické) znalosti v oblasti financií alebo regionálneho rozvoja
• Analytické myslenie, schopnosť identifikácie synergií
• Silná schopnosť zachytiť zákaznícke insighty a potreby z kvantitatívnych a kvalitatívnych výskumov a rozhovorov
• Schopnosť a obľuba spracovať a interpretovať dáta vo výstupoch / dokumentoch
• Vysoká miera nezávislosti a samostatnosti pri plnení projektových úloh
• Proaktívny prístup a business driven mindset
• Mal by si ovládať angličtinu aspoň na úrovni B2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • si dôsledný/á a rád/a sa učíš novým veciam
  • rád/a sa púšťaš do nových vecí a rozmýšľaš nad ich využitím v praxi
  • veľmi dobré organizačné a komunikačné zručnosti
  • veľký zmysel pre detail a systematickú prácu
  • precíznosť a spoľahlivosť
  • schopnosť pracovať v tíme aj samostatne
  • analytické a kreatívne myslenie

Ponúkame

  • Profesionálny a osobnostný rozvoj
  • Príjemné a neformálne pracovné prostredie
  • Mladý a dynamický tím
  • Pružný pracovný čas
  • Možnosť práce z domu
  • Sick days