Go back Späť
Marketéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Marketing (Online) Coordinator

CBRE

Mesto:  Banská Bystrica

Typ: Full-time

Plat: 810 — 1200 eur

Dátum pridania: 06.02.2019

Sme poradenská spoločnosť v oblasti firemných realít. Našim klientom pomáhame nájsť úspešné riešenia pre ich nehnuteľnosti. My v CBRE sa na nehnuteľnosti pozeráme ako na príležitosť získať omnoho viac. Viac spokojných zamestnancov. Viac spokojných klientov. Preto je našou víziou posúvať priestor, v ktorom ľudia pracujú a podnikajú. A to všetko cez inovatívne riešenia, ktoré odhalia skrytý potenciál každej nehnuteľnosti.

Náplň práce

Chceli by si sa podieľať na marketingových aktivitách obchodného centra SC Europa ? Ak máte prehľad o nových trendoch v online marketingu a záujem rozvíjať sa v tejto oblasti pod vedením seniornejších kolegov, pripojte sa k nášmu silnému tímu. V správe nehnuteľností sme globálnym lídrom. Vaša kariéra na tejto pozícii len začína a je len vo Vašich rukách, ktorý smer si v CBRE následne vyberiete. Medzi vaše úlohy bude patriť:• Tvorba online marketingovej komunikácie centra• Online reklamné kampane• Správa účtov na sociálnych sieťach• Aktualizácia contentu na webovej stránke a grafický dizajn• Koordinácia reklamných agentúr a iných dodávateľov• Príprava a koordinácia eventov obchodného centra• Program Darčekových kariet• Administratíva zmlúv, reportov

Požiadavky

Osobnostné predpoklady a zručnosti• 2+ ročná prax v oblasti online marketingu výhodou• Záujem o inovatívne trendy v oblasti online marketingu• Výborné komunikačné zručnosti• Výborné organizačné zručnosti, schopnosť efektívne koordinovať projekty a dodávateľov• Tímový hráč so schopnosťou prinášať nové idey• Analytické schopnosti, orientácia na detaily• Anglický jazyk – B1/B2

Ponúkame

Chceme, aby sa naši zamestnanci u nás cítili dobre, preto podporujeme benefity v oblasti work-life balance, zdravia, osobného rozvoja a tímovosti:• Zdravé kancelárie s activity based pracoviskami a kolaboračnými zónami• Masáže na pracovisku • Sabbatical leave a dovolenka extra• Flexibilná pracovná doba a home office• Bonus pri narodení dieťaťa • Dni voľna pri dôležitých životných udalostiach• Finančný bonus za odporučenie kandidátov• Možnosť zúčastniť sa medzinárodných výmenných programov• Vzdelávacie a rozvojové programy pre zamestnancov• Teambuildingy, spoločenské podujatia pre zamestnancov• Dobrovoľnícke aktivity, práca s komunitami