CBRE

Digital Marketing Specialist

FormaFull-time

Platod 1350 €

TypTPP

Úroveň

Pridané12.07.2021

V CBRE našim klientom poskytujeme tie najlepšie služby pre ich nehnuteľnosti. Sme najväčšou svetovou poradenskou a investičnou spoločnosťou v oblasti komerčných nehnuteľností a od roku 2008 sme zaradení v zozname Fortune 500.

CBRE na Slovensku pôsobí už viac ako 20 rokov a zamestnáva viac ako 200 zamestnancov v Bratislave, Košiciach a Banskej Bystrici. Celkovým obratom viac ako 30 miliónov eur sa radíme medzi top konzultačné spoločnosti na Slovensku.

Sme dobrí v tom, čo robíme, lebo to robíme spoločne. Od architektov cez konzultantov, finančných expertov až po projekt manažérov, všetci ťaháme za jeden povraz a smerujeme k jednému cieľu. Baví nás spolu hľadať spôsoby, ako prinášať našim klientom tie najlepšie riešenia.

Hľadáme k nám ľudí, ktorí to budú cítiť rovnako. Zvedavých a ľudských, ktorí sa chcú učiť a rásť spolu s nami. Ktorí ocenia menej hierarchie a viac dôvery robiť veci, kedy chcú a ako chcú. Menej mikromanažmentu a viac kolegov, ktorí si nájdu čas pomôcť.

V CBRE je nám dobre. Môže byť aj vám.

Náplň práce

Do nášho dynamického marketingového tímu hľadáme prokatívneho a energického digitálneho špecialistu, ktorý je zručný aj v sociálnych médiách. Skúsenosti a znalosti výkonnostného online marketingu z B2B oblasti sú viac ako vítané. Medzi úlohy digitálneho marketingového špecialistu patrí:

  • Participácia na vytváraní a realizácia digitálnej stratégie v súlade s obchodnými cieľmi spoločnosti a jednotlivých oddelení
  • Príprava, správa a vyhodnotenie marketingových kampaní v Google Ads a na sociálnych sieťach
  • Vývoj webových stránok a ich optimalizácia pre konverziu
  • Reporting v Google Data studio a v Exceli, spracovanie a analýza dát zo CRM
  • Intenzívna spolupráca s manažérmi iných oddelení pri identifikácií cieľov a potrieb a plnení ich požiadaviek
  • Ďalšie úlohy podľa nariadení vedenia spoločnosti

Požiadavky

Komunikačné zručnosti v slovenskom aj v anglickom jazyku (nutnosť používania oboch jazykov na dennej báze)
Dobrá znalosť a skúsenosti v prostredí digitálneho marketingu - hlavne Google Analytics, Google Ads, My Business, Data Studio, Trends, Facebook Business, LinkedIn a ďalšie platformy
Znalosť Excelu na pokročilej úrovni
Dobré analytické zručnosti a schopnosť uplatniť ich pri riešení každodenných úloh a reportingu
Schopnosť čítať a vyvodzovať spoľahlivé závery z poskytnutých dát a schopnosť prezentovať tieto údaje jasným a zrozumiteľným spôsobom
Schopnosť rýchlo sa učiť, pracovať samostatne a prioritizovať stanovené úlohy

Ponúkame

Sme poradenská spoločnosť v oblasti komerčných nehnuteľností. Našim klientom poskytujeme komplexné služby. Pri všetkom, čo robíme sa snažíme dostať zo seba to najlepšie a dodať prvotriedny servis našim klientom. Na to, aby sme mohli mať spokojných a prosperujúcich klientov musíme mať najprv spokojných a prosperujúcich zamestnancov. Budujeme inovatívne prostredie pre našich zamestnancov, ktorí potom prichádzajú s čerstvými nápadmi pre klientov.
Naše priestory sú navrhnuté tak, aby sa v nich zamestnanci cítili dobre, aby mali možnosť sa rozvíjať a aby sa priestor prispôsobil ich potrebám, nie naopak.
Na to, aby zamestnanci mohli rásť, musia sa ďalej vzdelávať – máme preto prepracovaný systém ďalšieho vzdelávania, ktorý poskytuje našim zamestnancom širokú škálu tém a taktiež možnosť výmenných programov v rámci spoločnosti.
Aby sa naši zamestnanci vedeli ľahšie uvoľniť aj v práci, máme pre nich pripravené masáže na pracovisku a Multisport kartu.
Máme flexibilnú pracovnú dobu a flexibilné pracovné miesta, aby každý mohol robiť tak, ako mu najviac vyhovuje – vrátane možnosti home office.
Pri dôležitých životných udalostiach poskytujeme dni voľna navyše, a za odpracované roky máme dovolenku extra, či sabbatical.
Pri narodení dieťaťa dáme kolegovi alebo kolegyni príspevok vo forme bonusu, rovnako aj pri odporučení nových kolegov – tešíme sa z každého prírastku
Ak to situácia umožňuje, radi sa stretávame aj s kolegami, s ktorými nezdieľame kancelárie pri rôznych druhoch teambuildingových a sociálnych aktivít.
Máme možnosť zapojiť sa do rôznych dobrovoľníckych aktivít a ďalšie iné benefity.