pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Go back Späť

Feedback

Marketéri

CBRE

Digital Marketing Specialist

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: od 1350 €

TPP

Dátum pridania: 12.07.2021

CBRE je v súčasnosti najväčšia realitno-poradenská spoločnosť, ktorá sa zameriava na B2B segment vo sfére nehnuteľností. Je tiež investičnou organizáciou, ktorá klientom dlhodobo prináša komplexné riešenia. Svojimi inovatívnymi prístupmi premieňa kancelárske priestory na miesta, kam sa zamestnanci radi vracajú. Stala sa špičkou na trhu v oblasti správy, oceňovania a prenájmu nehnuteľností, architektúry, interiérového dizajnu a celkovo, projektového manažmentu. Počiatky vzniku siahajú až do Londýna a roku 1773. Firma známa ako CB Commercial vyrástla na jednu z najväčších spoločností v oblasti realitných služieb na západe USA . V roku 1998 prešla významným míľnikom, akvizíciou REI Limited (spoločnosti Richard Ellis), kedy zmenila svoj názov na CBRE. Od svojej existencie prešla výrazným progresom a dodnes si drží popredné miesta v rebríčkoch na trhu s nehnuteľnosťami.

Náplň práce

Do nášho dynamického marketingového tímu hľadáme prokatívneho a energického digitálneho špecialistu, ktorý je zručný aj v sociálnych médiách. Skúsenosti a znalosti výkonnostného online marketingu z B2B oblasti sú viac ako vítané. Medzi úlohy digitálneho marketingového špecialistu patrí:

  • Participácia na vytváraní a realizácia digitálnej stratégie v súlade s obchodnými cieľmi spoločnosti a jednotlivých oddelení
  • Príprava, správa a vyhodnotenie marketingových kampaní v Google Ads a na sociálnych sieťach
  • Vývoj webových stránok a ich optimalizácia pre konverziu
  • Reporting v Google Data studio a v Exceli, spracovanie a analýza dát zo CRM
  • Intenzívna spolupráca s manažérmi iných oddelení pri identifikácií cieľov a potrieb a plnení ich požiadaviek
  • Ďalšie úlohy podľa nariadení vedenia spoločnosti

Požiadavky

Komunikačné zručnosti v slovenskom aj v anglickom jazyku (nutnosť používania oboch jazykov na dennej báze)
Dobrá znalosť a skúsenosti v prostredí digitálneho marketingu - hlavne Google Analytics, Google Ads, My Business, Data Studio, Trends, Facebook Business, LinkedIn a ďalšie platformy
Znalosť Excelu na pokročilej úrovni
Dobré analytické zručnosti a schopnosť uplatniť ich pri riešení každodenných úloh a reportingu
Schopnosť čítať a vyvodzovať spoľahlivé závery z poskytnutých dát a schopnosť prezentovať tieto údaje jasným a zrozumiteľným spôsobom
Schopnosť rýchlo sa učiť, pracovať samostatne a prioritizovať stanovené úlohy

Ponúkame

Sme poradenská spoločnosť v oblasti komerčných nehnuteľností. Našim klientom poskytujeme komplexné služby. Pri všetkom, čo robíme sa snažíme dostať zo seba to najlepšie a dodať prvotriedny servis našim klientom. Na to, aby sme mohli mať spokojných a prosperujúcich klientov musíme mať najprv spokojných a prosperujúcich zamestnancov. Budujeme inovatívne prostredie pre našich zamestnancov, ktorí potom prichádzajú s čerstvými nápadmi pre klientov.
Naše priestory sú navrhnuté tak, aby sa v nich zamestnanci cítili dobre, aby mali možnosť sa rozvíjať a aby sa priestor prispôsobil ich potrebám, nie naopak.
Na to, aby zamestnanci mohli rásť, musia sa ďalej vzdelávať – máme preto prepracovaný systém ďalšieho vzdelávania, ktorý poskytuje našim zamestnancom širokú škálu tém a taktiež možnosť výmenných programov v rámci spoločnosti.
Aby sa naši zamestnanci vedeli ľahšie uvoľniť aj v práci, máme pre nich pripravené masáže na pracovisku a Multisport kartu.
Máme flexibilnú pracovnú dobu a flexibilné pracovné miesta, aby každý mohol robiť tak, ako mu najviac vyhovuje – vrátane možnosti home office.
Pri dôležitých životných udalostiach poskytujeme dni voľna navyše, a za odpracované roky máme dovolenku extra, či sabbatical.
Pri narodení dieťaťa dáme kolegovi alebo kolegyni príspevok vo forme bonusu, rovnako aj pri odporučení nových kolegov – tešíme sa z každého prírastku
Ak to situácia umožňuje, radi sa stretávame aj s kolegami, s ktorými nezdieľame kancelárie pri rôznych druhoch teambuildingových a sociálnych aktivít.
Máme možnosť zapojiť sa do rôznych dobrovoľníckych aktivít a ďalšie iné benefity.

Poslať e-mailom

Skopírovať link

CBRE má aktuálne 2 pracovné ponuky