Cassa Game Industry

Unity Programmer

MestoRemote

FormaFreelance

Plat2200 — 3200 €

TypFaktúra

Úroveň

Pridané10.01.2022

Náplň práce

V najbližších týždňoch vstupujeme do nových prestížnych herných projektov. Tie si však vyžadujú potrebu rozšíriť náš interný tím, a preto aktuálne hľadáme skúsených Unity programátorov. V našom tíme budeš mať možnosť pracovať na herných projektoch pre PC a mobilné platformy a taktiež sa podieľať aj na tvorbe budovateľskej stratégie Age of Pyramids.

Hľadáme ľudí, ktorí zapadnú do nášho kolektívu, ktorí sa chcú neustále posúvať dopredu a ktorí chcú dodať klientovi len to najlepšie!

Tvojou náplňou práce bude:

  • Herný vývoj, pridávanie funkcionality a herných mechaník podľa vytvoreného game
    dizajnu
  • Odstraňovanie chýb a ladenie hry
  • Tvorba projektov od prvej bodkočiarky až po deployment
  • Úprava existujúcich projektov podľa požiadaviek klientov
  • Riešenie výziev, od návrhu, cez implementáciu až po testovanie a optimalizáciu
  • Navrhovanie a implementovanie herných systémov a funkcií
  • Spolupráca s našimi programátormi, dizajnérmi a artistmi

Požiadavky

Žiadané zručnosti:
Pokročilá znalosť Unity (min. 3 roky programovania hier v Unity)
Pokročilá znalosť C#
Pokročilá znalosť gitu
Pozitívny prístup k práci
Proaktívne a kreatívne riešenie problémov
Schopnosť pracovať v tíme
Chuť učiť sa
Angličtina na komunikatívnej úrovni B2

Čokoľvek z nasledujúcich skúsenosti je veľkou výhodou, ktorú radi uvítame:
Znalosť SOLID, Clean Code, TDD,…
Skúsenosti s optimalizáciou a profilovaním hier
Skúsenosti s UE4/UE5 a C++
Skúsenosti s Perforce
Skúsenosti s iOS, Android prípadne aj HTML5/WebGL
Skúsenosti s XR
Skúsenosti s Javascriptom
Skúsenosti s technológiami blockchain a NFT
Skúsenosti v rôznych oblastiach zamerania, ako sú AI, UI, multiplayer, siete, grafika, skriptovanie, optimalizácia, portovanie, data analytics
Skúsenosti s GitLab, Github, Youtrack, Jira,…
Skúsenosti s agile
Skúsenosti s linuxom prípadne macOS

Ponúkame

  • práca na zaujímavých medzinárodných projektoch v hernom priemysle,
  • odborný a personálny rozvoj v dynamickom kolektíve,
  • priateľská firemná kultúra.

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top