pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriDatabáza talentovNOVÉCenník

Go back Späť
Non-Tech

Mid Apps Dev Teams Coordinator

Butterfly Effect

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: od 1300 €

Dátum pridania: 27.07.2020

Butterfly Effect je 5-mesačný vzdelávací program v ktorom účastníci pracujú v multidisciplinárnych tímoch pozostávajúcich z vývojárov, grafických / herných / UX / UI dizajnérov, ľudí z biznisu a kreatívnych inovátorov v našich dvoch laboch: AppsLab & GamesLab. Naším cieľom je prispieť k rozvoju digitálneho podnikania na Slovensku za pomoci vzdelávania novej generácie digitálnych inovátorov.

Tento program vznikol v kooperácii s hlavnými partnermi:
Sygic, Pixel Federation, Leaf & HubHub.

Náplň práce

Baví ťa vzdelávanie a technológie? Máš skúsenosti s vývojom aplikácií, organizačný talent a rád/a pomáhaš druhým v rozvoji?

Butterfly Effect AppsLab & GamesLab je 5-mesačný vzdelávací program v ktorom účastníci pracujú v multidisciplinárnych tímoch pozostávajúcich z vývojárov, grafických / herných / UX / UI dizajnérov, ľudí z biznisu a kreatívnych inovátorov. Účastníci nášho programu pracujú na reálnych zadaniach od firiem a organizácií, a ich úlohou je prejsť si celým vývojový cyklom appky/hry od analýzy trhu, prototypovania, užívateľského testovania až po propagáciu produktu a jeho uvedenie na trh.

Butterfly Effect program vznikol v kooperácii s hlavnými partnermi: Sygic, Pixel Federation, Leaf & HubHub. Naším cieľom je prispieť k rozvoju digitálneho podnikania na Slovensku za pomoci vzdelávania novej generácie digitálnych inovátorov.

Hľadáme koordinátora pre AppsLab. Ako AppsLab koordinátor manažuješ 2 - 3 tímy (15 - 20 ľudí) a zaisťuješ plynulý chod a priebeh celého programu. Zabezpečuješ spokojnosť študentov, inštruktorov a partnerov (na Slovensku, alebo v zahraničí). Vytváraš učebné osnovy a výzvy pre AppsLab. Okrem iného, si hlavnou spojkou medzi študentmi a mentormi / koučami. Usiluješ sa o zabezpečenie neustáleho pokroku študentských projektov, udržiavanie ich zamerania, priorít a úloh. Monitoruješ morálku tímov, identifikujteš problémy v tíme / projekte a navrhuješ riešenia.

Požiadavky

Si organizačný typ

Máš skúsenosti s celým cyklom vývoja aplikácií

Máš skúsenosti s leadovaním projektov/tímu ľudí

Silné komunikačné schopnosti - písomné a ústne

Anglický jazyk na pokročilej úrovni B2 - C1

Výhodou je, ak:

Máš 2 a viacročné skúsenosti s vývojom aplikácií alebo IT

Sa pohybuješ v startup svete / vývoji digitálnych produktov (programovanie, metódy návrhu UX, vzory používateľského rozhrania, obchod, marketing)

Máš skúsenosť s vývojom aplikácií

Máš skúsenosti zo startup alebo vývojového tímu

Máš skúsenosti s výučbou / mentorovaním

Máš skúsenosti s vedením / riadením - 1+ rok

Ponúkame

Pridaj s k tímu Butterfly Effect a získaš príležitosť leadovať tím ľudí, agilné startup prostredie, možnosť zlepšenia tvojich soft skills, príležitosť rozšíriť si, svoju network o komunitu šikovných a inšpiratívnych ľudí, možnosť priniesť nové nápady a aj ich zrealizovať.

Podobné joby (18)