BROZ - Bratislavské Regionálne Ochranárske Združenie

Fundraiser a Social media manager pre komunikačný projekt o klimatickej zmene

MestoBratislava

FormaPart-time

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané18.03.2020

Sme občianske združenie, ktoré sa vyše 25 rokov venuje praktickej ochrane prírody. V územiach Natura 2000 obnovujeme vzácne prírodné územia, lúky, lesy a mokrade a venujeme sa tiež vzdelávaniu a osvete o ochrane prírody a klímy.

Náplň práce

Kto sme?

Sme zanietený tím profesionálnych ochranárov a aktivistov, už vyše 20 rokov realizujeme praktické ochranárske opatrenia v územiach Natura 2000. Od nášho vzniku sme sa etablovali ako popredná mimovládna organizácia v oblasti ochrany a obnovy vzácnych prírodných území.

Náplň práce

Budeš pracovať na komunikačnom projekte o klimatickej zmene/kríze cez sociálne médiá a prinášať nápady na aktivizovanie mladých ľudí na individuálne a kolektívne zmeny. Budeš sledovať svetové aj lokálne diania týkajúcej sa tejto témy a tvoriť pravidelný obsah na facebook a instagram zameraný predovšetkým na cieľovú skupinu do 35 rokov. Tvojou misiou taktiež bude vyhľadávať nové príležitosti na financovanie našich projektov a oslovovanie potenciálnych donorov a sponzorov na Slovensku aj v zahraničí.

Požiadavky

Nehľadáme človeka s enviro vzdelaním, to už máme :) Hľadáme niekoho, kto sa na veci bude pozerať inak a pomôže nám spropagovať potrebu ochrany životného prostredia v súvislosti s klimatickou zmenou. Hľadáme marketéra pre prírodu :)

Čo potrebuješ:

  • Základná znalosť súvislostí týkajúcich sa klimatickej zmeny a záujem o životné prostredie
  • Skúsenosti s prácou na sociálnych médiách sú must
  • Skúsenosti s fundraisingom, či písaním grantových projektov sú veľmi vítané
  • Samostatnosť, tvorivosť, komunikatívnosť
  • Dobrá znalosť anglického jazyka
  • Chuť meniť veci k lepšiemu

Ponúkame

  • Flexibilný pracovný čas
  • Príležitosť na pestrú a zmysluplnú prácu
  • Možnosť prinášať a realizovať vlastné nápady
  • Príležitosť podieľať sa na medzinárodnom projekte od začiatku do konca
  • Part-time pracovný čas s možnosťou prejsť na full-time

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top