brainit.sk

PHP developer

MestoŽilina

FormaFull-time

Platod 1600 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané04.10.2021

V BRAIN:IT vyvíjame inovatívne softvérové systémy, ktoré nachádzajú veľké využitie v priemysle, zdravotníctve, finančníctve či v digitalizácii. Pomáhame našim zákazníkom získať konkurenčnú výhodu a silnú pozíciu na trhu.

Náplň práce

Do nášho tímu hľadáme šikovného PHP developera. Ak máš chuť pracovať a si komunikatívny ozvi sa nám. Tvoja náplň práce bude v oblasti návrhu a budovania informačných systémov a IT infraštruktúry.

Požiadavky

  • Znalosť programovania v jazyku PHP
  • Dobré algoritmické zmýšľanie
  • Znalosť MySQL, Postgres
  • Anglický – stredne pokročilý (B2)

Veľkou výhodou je:

  • znalosť PHP frameworkov: Laravel, Nette
  • znalosť CMS systémov: WordPress, Drupal
  • znalosť databázových systémov ako Postgres, SQL, MySQL
  • ďalšie znalosti ako Latte, Blade, VueJS, HTML, CSS, Javascript

Technológie ktoré používame

  • Nette, Latte, React, VueJS, Angular
  • CMS: Drupal, WordPress
  • DB: MSsql, Oracle, MariaDB, PostgreSQL, Neo4J, OrientDB, MongoDB, Cassandra, etc.
  • UML, MS Visio, Enterprise Architect, Archi
  • CentOS, RedHat, ArchLinux, Debian, JBoss, Tomcat, Jetty, Redis, Mnesia, Kibana, Grafana, ElasticSearch, Vaadin, Websphere, Weblogic, Rancher, Docker

Ponúkame

  • Pracovné vybavenie (notebook podľa výberu - Mac., Win, dock, myš, klávesnica, monitor, telefón)
  • notebook a mobilný telefón s dátami aj na súkromné účely
  • homeoffice pozitív
  • firmou preplácané cetrifikácie
  • kopec interných projektov, ktoré ti pomôžu sa rozvíjať
  • Výnimočný kolektív a priateľskú atmosféru, na ktorú sme hrdí. Spoločné raňajky či túry – ak si turista, nebudeš sa nudiť. 😎
  • teambuildingy
  • Máme k dispozícií našu relax room s kalčetom, playkom, šípkami a deskovkami.
  • Flexibilný pracovný čas. Sme jeden tím, ktorý spolu pracuje a podporuje sa.

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top