brainit.sk

IT Analytik

MestoŽilina

FormaFull-time

Platod 1600 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané28.04.2021

V BRAIN:IT vyvíjame inovatívne softvérové systémy, ktoré nachádzajú veľké využitie v priemysle, zdravotníctve, finančníctve či v digitalizácii. Pomáhame našim zákazníkom získať konkurenčnú výhodu a silnú pozíciu na trhu.

Náplň práce

Do nášho tímu hľadáme šikovného Junior IT Analytika/čku. Ak máš chuť pracovať a si komunikatívny ozvi sa nám. Tvoja náplň práce bude komunikácia so zákazníkom a analýza jeho požiadaviek. Príprava zadaní pre programátorov, riadenie releasov – určovanie, ktoré úlohy majú byť hotové v ktorom release. Testovanie funkcionality. Akceptačné testy so zákazníkom. Zodpovednosť za kvalitu dodanej funkcionality. Každodenná podpora systému vyplývajúca z SLA zmluvy. Správa incidentov a issues v nástrojoch ako JIRA či GITlab.

Požiadavky

Znalosti
UML – Unified Modeling Language – základy
BPMN – Business Process Modeling Notation – základy
SQL – základy
preferujeme IT, ale závisí od skúsenosti

Jazyk
Anglický – stredne pokročilý (B2)

Skúsenosti

  • výborné komunikačné schopnosti
  • analytické myslenie, aby si rozumel biznis požiadavkám a vedel ich sprostredkovať programátorom
  • schopnosť efektívne pracovať samostatne a aj v tíme
  • skúsenosti s analýzou technických požiadaviek a tvorbou use cases
  • schopnosť spracovať kvalitné písomné výstupy
  • základnú znalosť UML modelovania a BPMN, princípov webových technológií (REST a pod.)
  • pozícia bude vyžadovať aj skúsenosti s testovaním

Ponúkame

Radi ti zaplatíme certifikácie, ktoré budeš potrebovať .
Výnimočný kolektív a priateľskú atmosféru, na ktorú sme hrdí.
Spoločné raňajky či túry – ak si turista, nebudeš sa nudiť.
Pravidelné teambuildingy.
Po odznení korony je k dispozícií naša relax room s kalčetom, playkom či šípkami.
Flexibilný pracovný čas. Sme jeden tím, ktorý spolu pracuje a podporuje sa.

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top