Go back Späť

Mesto: Remote

Typ: Full-time

Plat: 1300 — 2100 eur

Dátum pridania: 19.06.2019

Sme BRACKETS a zo Slovenska robíme systémy, ktoré používajú milióny ľudí. Nie sme prehypovaný startup, ale poctivá mladá softvérová firma, ktorej záleží na kvalite našej práce, ale aj kvalite osobného života. Oproti veľkým firmám nemáme zbytočné procesy a levely vedenia. Fungujeme viac ako SWAT tím.

V BRACKETS robíme veľké veci pre veľkých klientov ako IKEA, Danone, HB Reavis, Plzeňský Prazdroj, Denník N či TV Markíza. S väčšinou z nich spolupracujeme dlhodobo, už niekoľko rokov. Stáli sme pri zrode startupu Kontentino, ktorý je používaný po celom svete a je jedným z najrýchlejšie rastúcich slovenských startupov.

Náplň práce

Čo budeš u nás robiť?

Požiadavky

Potrebujeme ťa, lebo naše projekty stále rastú. Potrebujeme šikovného dizajnéra/dizajnérku, ktorý/á nám pomôže navrhovať nové riešenia a zlepšovať tie aktuálne. Potrebujeme niekoho, kto má už pár rokov skúseností (aspoň dva) s dizajnovaním webov a appiek, vyzná sa v design patternoch a best practices, má zvládnutý workflow a orientuje sa v najnovších trendoch.

Ponúkame

Spôsob našej spolupráce je otvorený a záleží len na našej spoločnej dohode. Vieme si predstaviť niekoho na full-time aj part-time, môžeš s nami sedieť v 🏡 v Slávičom Údolí (kde máme inak najdlhšiu posteľ, akú si kedy videl/a) alebo budeš fungovať remote. Určite preferujeme, aby si pracoval/a s nami v office, pretože to funguje lepšie, ale pokiaľ nám to bude fungovať na diaľku a budeš chodiť aspoň príležitostne (keď si to bude projekt vyžadovať) - aj to je za nás v pohode.

Mám záujem

Mám záujem

BRACKETS by Triad má aktuálne 3 pracovné ponuky