BRACKETS by Triad

Project Manager

FormaFull-time

Plat2000 — 3000 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané17.12.2020

Sme BRACKETS a zo Slovenska robíme systémy, ktoré používajú milióny ľudí. Nie sme prehypovaný startup, ale poctivá mladá softvérová firma, ktorej záleží na kvalite našej práce, ale aj kvalite osobného života. Oproti veľkým firmám nemáme zbytočné procesy a levely vedenia.

V BRACKETS robíme veľké veci pre veľkých klientov ako IKEA, Danone, Plzeňský Prazdroj, Denník N či TV Markíza. S väčšinou z nich spolupracujeme dlhodobo, už niekoľko rokov. Stáli sme pri zrode startupu Kontentino, ktorý je používaný po celom svete a je jedným z najrýchlejšie rastúcich slovenských startupov.

EN:
BRACKETS by TRIAD is a software development company founded as a part of TRIAD Advertising group (no. 1 Advertising company in Slovakia). We are not an overflowing startup but an honest young software company that cares about the quality of our work and personal life as well. Unlike large companies, we do not have unnecessary processes and management levels.

In BRACKETS, we currently develop solutions for clients (like IKEA or Danone) in 6 countries in Europe. Our solutions are being used by users all around the world.

Náplň práce

Tech level: Expert
Komunikácia: vieš sa baviť s každým
Project management: Expert
#jira, #powerpoint, #feedback, #scrum, #confluence, #peniaze

Čo budeš u nás robiť?

  • Riadiť, plánovať, navrhovať - tvoje projekty, tím programátorov, aj klienti potrebujú skúseného partnera, ktorý pomôže napredovať a je schopný vymyslieť či odporučiť konkrétne riešenia.
  • Pri práci môžeš využívať svoje analytické myslenie, štruktúrovanosť, pragmatickosť a proaktívny prístup k riešeniu problémových situácií.
  • Budeš robiť dohľad nad deadlinami, budgetmi a kvalitou – každý projekt si zaslúži výnimočný postoj svojho projekťáka, ktorý pre neho nechá aj kúsok svojho srdiečka ❤
  • Ak dokážeš ošéfovať projekt technologicky aj procesne, a navyše si to vieš odkomunikovať ako v slovenčine, tak angličtine, určite sa nám ozvi.

Požiadavky

Prečo ťa potrebujeme?

  • Naše projekty rastú a sú stále komplexnejšie. Je to výzva, lebo nechceme v práci nocovať a zároveň potrebujeme stíhať deadliny. A práve tu potrebujeme teba – niekoho, kto sa vyzná v technológách, vie pochopiť projekt, rozsekať ho a naplánovať jeho časti a zabezpečiť, aby sa všetko správne stalo.
  • Fungujeme na Scrume, takže skúsenosti s agilným developmentom sú must. Na konkrétny tool si nepotrpíme, ale dobre sa nám robí v Jire.
  • Naši klienti sú naši parťáci a potrebujú od nás, aby sme ich vypočuli a pochopili ich problémy a zadania. Často pochádzajú z iných oddelení, takže tvojou úlohou nebude ohurovať ich skratkami, ale práve naopak dokázať im vysvetliť technické veci jednoducho.
  • Ak je to to, čo ťa baví a chceš rásť s nami, potom ťa chceme u nás.

Ponúkame

  • Sme BRACKETS a zo Slovenska robíme systémy, ktoré používajú milióny ľudí. Nie sme prehypovaný startup, ale poctivá mladá softvérová firma, ktorej záleží na kvalite našej práce, ale aj kvalite osobného života. Oproti veľkým firmám nemáme zbytočné procesy a levely vedenia. Fungujeme viac ako SWAT tím.

Robíme pre veľkých klientov
V BRACKETS robíme veľké veci pre veľkých klientov ako IKEA, Danone, HB Reavis, Plzeňský Prazdroj, Denník N či TV Markíza. S väčšinou z nich spolupracujeme dlhodobo, už niekoľko rokov. Stáli sme pri zrode startupu Kontentino, ktorý je používaný po celom svete a je jedným z najrýchlejšie rastúcich slovenských startupov

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top