pretlak

+ Pridať job
👋 Pre firmy Firmy
Go back Späť
Kreatívci

Mid Art Director

BOOST AGENCY

Mesto: bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1200 — 1600 €

Dátum pridania: 15.05.2020

Menšia reklamná agentúra zameraná na ľudský prístup s príjemnou atmosférou a ambíciami.

Náplň práce

Hľadáme silného arťáka/čku s grafickým a umeleckým cítením, ktorý s vášňou vytvorí vizuálne koncepty reklamných kampaní so štýlom a podľa najnovších trendov. Dokáže spracovať návrhy do akýchkoľvek formátov.
Maniak/čka, ktorý/á hltá nové trendy v reklame a je zapálený/á pre každý inovatívny nápad. Predstavy klienta dokáže pretaviť do dokonalého grafického vizuálu. Človek, ktorý má Adobe v malíčku a dokáže byť mentorom pre ostatných kolegov, no prijíma aj spätnú väzbu.

Požiadavky

Očakávame profesionalitu, dynamiku, spoľahlivosť, komunikatívnosť a dobrú náladu :).

Ponúkame

Mám záujem

Podobné joby (3)

Remote

Hľadáme stážistu/alchymistu! 🧪

pretlak

Mesto: Remote

Typ: Internship

Plat: 0 €

Office manažér(ka) a asisten(ka) manažmentu

Respect APP

Typ: Full-time

Plat: od 900 €

Junior Grafický dizajnér/ka

Puro Creative

Typ: Full-time

Plat: od 1000 €

Tlačenka