Go back Späť
Dizajnéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Senior Graphic Designer

Boomex Marketing Agency

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1100 — 1600 eur

Dátum pridania: 23.07.2019

Sme mladá, kreatívna agentúra v Starom meste. Pracujeme na veľkých veciach a ešte väčšie plánujeme, a preto potrebujeme aj teba.

Náplň práce

• Prísť s nápadom, vedieť vyjadriť svoj názor, počúvať, brainstormovať v tíme a
realizovať nápady. #InternySeeThinkDoCare
Vytvárať grafické návrhy: branding, online + offline výstupy, web dizajn. #NotForStereotypeLovers
• Klikať, makať, prekonávať očakávania (aj svoje vlastné). #SuckLessEveryDay
• Robiť double-check, kontrolovať vlastné výstupy a byť na ne hrdý. #Always
• Vedieť makať, no zároveň sa prácou baviť. #WorkHardPlayHard

Požiadavky

• Keďže ti chceme zveriť dlhodobých klientov, ktorých si vážime a projekty, na ktorých nám záleži, mal by si byť naskillovaný, kreatívny a zodpovedný.
• Zašli nám, prosím, okrem tvojho CV aj portfolko – očakávame, že v ňom nájdeme najmä brandingové a online výstupy, web dizajny, ale aj offlinové veci…
• Predpokladáme, že ovládaš Photoshop, Illustrator, InDesign a to na pokročilej úrovni.
• Vôľa, ochota a chuť učiť sa nové veci.

Ponúkame

• Projekty, ktoré ťa budú baviť.
• Tím, s ktorým budeš napredovať.
• Prostredie, ktoré ťa bude inšpirovať a nebude ťa obmedzovať – so záhradou, ale aj (klišé) kofeínovým supportom.
• Nástup ASAP, ale ak na teba musíme chvíľu počkať, počkáme. :)

🕵️‍♂️ S touto ponukou sa zhodujú 2 ďalšie. Zobraziť všetky