Liči Advertising

Graphic Designer

FormaFull-time

Plat1000 — 2000 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované31.05.2023

LIČI AD je fullservisová reklamná agentúra, ktorá sa neustále rozvíja a svojim klientom prináša jedinečné nápady a efektívne výsledky.

Sme menší kolektív ľudí, ktorí si zo seba vedia urobiť srandu. Milujeme to, čo robíme a do každého projektu vkladáme nielen nápady, ale aj kusisko seba.

Náplň práce

Hľadáme šikovného grafického dizajnéra/dizajnérku. (MID/Sen)

V krátkosti: Si umelec, vďaka ktorému texty dostanú tvár.

Dlhšia verzia: Tvojím každodenným chlebíčkom bude tvorba bannerov, letákov, social media postov, vizuálov a rôznej online aj offline kreatívy (print, OOH). Niekedy budeš musieť nasledovať brand guide, inokedy sa necháš viesť vlastnou kreatívnou hlavou. Staneš sa neoddeliteľnou súčasťou tímu, ktorý sa podieľa na tvorbe komunikačných stratégií pre klientov. Môžeš sa tešiť aj na navrhovanie log a brainstormingy s našimi kreatívcami, s ktorými budeš často spolupracovať.

Požiadavky

Ako náš vysnívaný grafický dizajnér máš odmakaný minimálne 1 rok v reklamnej agentúre alebo v obdobnom sektore (médiá, magazíny a i.). Avšak, ak si šikovný a veríš si, skús to aj bez toho. Dôležité je, aby si bol kreatívny, samostatný, dôsledný a schopný priniesť do projektov vlastné nápady. Samozrejmosťou sú softvéry Adobe Photoshop, Illustrator a InDesign, ktoré ovládaš.

MÁŠ VEĽKY LIKE, AK..
... ovládaš aj iné programy a si doma vo fotografii/videoprodukcii/tvorbe a správe webov (After Effects/Adobe XD/Adobe InDesign/Lightroom/Premiere/Figma príp. iné).

Ponúkame

Druh pracovného pomeru: Full Time/Živnosť
Mzda: 1000 - 2000 podľa skúseností
Nástup: ASAP
Bonus:
Dobrý kolektív, na ktorý sa môžeš spoľahnúť nielen pri práci, ale aj počas teambuildingov
Priestor na realizáciu nápadov pre väčších i menších klientov
Pravidelný home office
Nekonečná zásoba sladkostí a preplácanie obedov
Priateľské prostredie a príjemný prístup

Našiel si sa? Pošli nám portfólio spolu so životopisom.