Liči Advertising

Copywriter/Social media manager

FormaFull-time

Plat1000 — 1600 €

TypFaktúra

Úroveň

Pridané14.04.2021

LIČI AD je fullservisová reklamná agentúra, ktorá sa neustále rozvíja a svojim klientom prináša jedinečné nápady a efektívne výsledky.

Sme menší kolektív ľudí, ktorí si zo seba vedia urobiť srandu. Milujeme to, čo robíme a do každého projektu vkladáme nielen nápady, ale aj kusisko seba.

Náplň práce

Zabudni na nudu a stereotyp.
Tvojou úlohou bude vytvárať kreatívne idey a stratégie komunikácie pre našich klientov. Tvoriť headliny, claimy, newslettre, PR články, blogy, texty na web – copy, ktoré je chytľavé, výstižné, trefné a presvedčivé.

Taktiež budeš mať pod patronátom gramatickú a štylistickú kontrolu obsahu, ktorý „odchádza“ z agentúry (slovenčina, angličtina a občas aj čeština).

Okrem písania budú tvoje denné tasky zahŕňať aj social media management – idey a texty príspevkov na sociálne siete, vytváranie a správu kampaní, následný community management a reporting. Staneš sa aktívnou súčasťou produkcie – natáčaní, fotení produktov a v neposlednom rade budeš agentúrne nápady prezentovať klientovi.

Ak sa začínaš obávať, že je toho veľa, nestresuj sa. Keďže sme menšia agentúra, pri práci budeš úzko spolupracovať so všetkými od accountov až po grafikov.

Požiadavky

Zdieľanie motta agentúry: "Ochota je základ"

Hľadáme človeka, ktorý má kvalitnú úroveň gramatiky a štylistiky, no zároveň je ochotný na sebe neustále pracovať. Odhodlanie, vizuálne cítenie a kreativita by mali byť tvojimi silnými stránkami a tvoja zodpovednosť zaručí, že deadliny sú pre teba sväté. Ak sa nebojíš prísť s novými nápadmi a dokážeš ich pretransformovať do reprezentatívneho a zaujímavého obsahu, si náš človek.

MÁŠ VEĽKY LIKE, AK...
...ovládaš aspoň základy SEO, príp. máš základné skúsenosti s PPC kampaňami/prácou s Google Ads.

Ponúkame

Bonus:

  • Práca v super lokalite v dome v blízkosti Hradu a Slavína
  • Záhrada, grill, pivná pípa, vinárnička v dome.
  • Super brandy, super ľudia a super klienti ako napr.: Môjobchod, Alpro, Provamel, Kostíci, Fantasia, Slovnaft, DentalBrothers, RomanRestaurants
  • Super kolektív, a chill vedenie na ktoré sa môžeš spoľahnúť nielen pri práci, ale aj počas teambuildingov
  • Priestor na realizáciu nápadov pre väčších i menších klientov
  • Neobmedzené pivo, chlast a chlebíčky
  • Možnosť požičať si firemné veci a vybavenie: autá, motorky, spinkovače (lopky akceptujeme v malom rozsahu)
  • Agentúra, v ktorej sa nepočítajú dni dovolenky
  • Našiel si sa? Pošli nám portfólio spolu so životopisom.
    Keby si si nebol ístý, či - "idzeš nejdzeš", tak pokojne píš/volaj.
    Tu:
    Kristína Chovancová - +421905202666 - [email protected]
    Alebo tu:
    Juraj Plechlo - +421905202302 - [email protected]