blank creative

UI/UX designer

FormaFull-time

Plat900 — 1200 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňJunior ⭐️

Aktualizované28.09.2023

Náplň práce

  • učiť sa UX, UI a online dizajn
  • analyzovať vstupné dáta, lámať si hlavu nad najlepším riešením pre klienta a užívateľov
  • vytvárať použiteľné a pekné online rozhrania, produkty a weby

Požiadavky

  • Figma (stačia základy, dostaneš sa do toho rýchlo)
  • Photoshop, samozrejme
  • HTML, CSS, JS (základy)
  • znalosť online prostredia ako takého
  • angličtina! (nemusíš vedieť prednášať, ale vedieť povedať „Marlboro“ asi stačiť nebude)
  • robiť si srandu z nás, aj zo seba ;)

Čo by si mohol vedieť, ale nemusel. Ale mohol, bolo by to fakt cool:

  • znalosť prototypovacích, prezentačných tools (protypujeme obvykle vo Figme, ale ak vieš inVision, tak no problem)
  • PHP a WordPress
  • skúsenosti s užívateľským testovaním a UX výskumom
  • skúsenosti s moodboardingom a wireframingom
  • robiť lepšiu kávu, ako tvoji budúci kolegovia

Čo by si mohol vedieť a bol by si hneď boss všetkých bossov:

  • LAMP stack
  • čokoľvek extra (AfterEffects, Cinema4D, Notion, CounterStrike…)

Ponúkame

Plat cca 900€ – 1200€ . Musíme sem napísať nejakú sumu, ako zákon káže. Ale úprimne – tvoj plat sa odvíja od toho, čo TY vieš a čo TY ponúkneš. Takže to prosím neber záväzne – peniaze naozaj závisia iba od teba.

Malý tím dizajnérov. Akože…naozaj malý. Sme najprv kamaráti, až potom kolegovia.

Pohodovú pracovnú atmosféru. Znie to fakt klišé a debilne, ale je to fakt. Napríklad cez víkendy robíme iba výnimočne, ak vôbec.

Žiaden korporátny a hipster bulšit – neschovávame plat za futbálky, playká, vstupy do fitka a podobne. Ak ich ale chceš – no problem.

Potrebujeme niekoho na full-time, freelancerov teraz ne…toto.

Kanceláriu máme v Bratislave, bolo by fajn, ak by si tu s nami sedel.

Začať môžeš prakticky okamžite.

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top