BLACHOTRAPEZ

Online marketingový špecialista

MestoTvrdošín

FormaFull-time

Platod 2040 €

TypTPP

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané23.10.2021

Náplň práce

Hlavné:

  • Tvorba a správa webových reklamných kampaní (výkonnostné kampane)
  • Tvorba obsahu a správa reklamných kampaní na sociálnych sieťach (business manager)
    Nie menej dôležité:
  • SEO optimalizácia a správa webových stránok, webové prezentácie firmy v ČR a na SK
  • Linkbuilding
  • Písanie blogov, SEO a PR článkov
  • Analýza a tvorba reportov

Požiadavky

  • najmenej ročnú skúsenosť s plánovaním a realizáciou kampaní google ads (vyhľadávacia sieť, reklamná sieť, produktové kampane, videokampaň, ...)

    • skúsenosti s tvorbou obsahu, plánovaním a vedením kampaní na sociálnych sieťach (s dôrazom na efektivitu)
    • veľmi dobrú znalosť online nástrojov: google search Consol, google analytics, google dáta štúdio, colabin, a ďalších
    • analytické myslenie, sledovanie a tvorba štatistík

    BONUSOM KANDIDÁTA BUDE:

    • znalosť používaných CMS systémov, vysoká znalosť technického SEO
    • znalosť štandardných webových aplikácií HTML, CSS, JavaScript
    • praktické vedomosti podporené skúsenosťami v oblasti optimalizácie veľkých webov
    • záujem o nové trendy v on-line marketingu
    • schopnosť samostatne plánovať úlohy a pracovať na projektoch

Ponúkame

  • Prácu so skvelým medzinárodným tímom vo veľmi priateľskej atmosfére
    • Špičkové IT vybavenie pre prácu
    • Prístup k moderným marketingovým nástrojom
    • Príležitosť sa rozvíjať a vzdelávať
    • Interné a externé školenia v Česku, na Slovensku a v Poľsku
    • Občasný homeoffice
    • Pracovnú zmluvu na HPP

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top