Go back Späť
Developeri

Senior Front-End Developer

BigRing Platform

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 2000 — 4000 eur

Dátum pridania: 07.01.2019

Spoločnosť BigRing Platform s.r.o. pôsobí v oblasti vývoja softvéru v zahraničí a na Slovensku. Do svojho tímu hľadá ľudí v oblasti vývoja softvéru a informačných systémov.

Náplň práce

• Spolupodielanie sa na vývoji softvérových produktov
• Spolupodielanie sa na zmene a realizácií novej architektúry systémov
• Vyvoj softvérových komponentov pre koncové užívateľské produkty
• Vytváranie konceptov a IT špecifikácií

Požiadavky

úprava a návrh softvéru – vizualizácia, ergonómia, design na úrovni informačného systému

Pokročilá znalosť HTML5 a CSS3
Pokročilá znalosť Javascript a JS frameworkov (ideálne React / jQuery)
Znalosť grafického softvéru výhodou

Mám záujem

Mám záujem