Go back Späť

Mesto: Banská Bystrica

Typ: Full-time

Plat: 1100 — 2000 eur

Dátum pridania: 17.01.2019

BigON je špecialista na predvádzacie NOTEBOOKY a POČÍTAČE!! Akčné zľavy až 78% na produkty HP, IBM, DELL, SONY a TOSHIBA. Možnosť nákupu na splátky. Záruka aj pozáručný servis na všetky kusy. Našim zákazníkom pomáhame už 13 rokov šetriť peniaze.

Náplň práce

Hľadáme kolegu, ktorý sa vyzná v týchto oblastiach a ovláda ich:
- tvorba emailových kampaní ( výhodou je znalosť Smartemailingu alebo MailChimpu, prípadne iný podobný nástroj )
- znalosť google analytics, vyhodnocovanie kampaní a návrhy na ich zlepšenie
- slovenčina na skvelej úrovni ( texty v newsletteroch, a iné... )

Výhodou sú tieto znalosti ( nieje podmienka):
- znalosť Google adwords ( Google Ads) - koordinácia kampaní s extérnou agentúrou
- znalosť FB a Instagram - koordinácia kampaní s extérnou agentúrou
- HTML - základy ( úprava popisov produktov na webe )

Pokiaľ vieš - ovládaš minimálne 3 z 6 horeuvedených oblastí, tak sa prihlás. Nechceme tu mať supermana, čo vie všetko. Chceme tu mať osobnosť, ktorá sa chce neustále vzdelávať a byť najlepší(-šia) vo svojej oblasti. Podporujeme vzdelávanie všetkých zamestnancov. Ideálny človek na túto pozíciu je samostatný, zodpovedný a má vysokú produkciu.

== VHODNÉ PRE ĽUDÍ, KTORÍ HĽADAJÚ ZMENU, PRÍPADNE HĽADAJÚ VÝZVU. UPLATNIA SA AJ ŠIKOVNÍ A OCHOTNÍ ABSOLVENTI ==

Požiadavky

- Etika, na prvom mieste
- Zodpovednosť
- Chuť učit sa
- Kreatívne myslenie
- Znalosť a prehľad v IT technológiách výhodou
- Spoľahlivosť a schopnosť dôslednej a samostatnej práce
- Aktívny prístup k práci

Ponúkame

- Kreatívna a samostatná práca v dynamickej a stabilnej spoločnosti
- Priateľský a mladý kolektív, príjemné pracovné prostredie. Pridaj sa k nám a presvedč sa.
- Možnosť profesijného rastu v oblasti marketingu, zaškolíme ťa a budeme spoločne pracovať na tvojom raste.
- Naučíme ťa, ako rozumieť a byť úspešný v marketingu.
- Motivujúce finančné ohodnotenie výmenou za produkciu
- Firemné benefity pre všetkých, čo majú výsledky!

Mám záujem

Mám záujem