BigKids

Art Director

FormaFull-time

Plat1500 — 2000 €

TypTPP / Faktúra

Úroveň

Pridané26.01.2022

K vyštudovanému astrofyzikovi, ctiteľke Mira Jaroša (zatiaľ sme nezistili či skutočnej, alebo len akože), spevákovi a ďalším členom tímu hľadáme parťáka, ktorý zapadne. Tešíme sa na tvoje CV.

Náplň práce

Zapojíme ťa do všetkého. Od drobností, ktoré otočíš za pol hodiny, po kampane so všetkým, čo k tomu patrí.

Požiadavky

Hľadáme šikovného arťáka/arťáčku. Niekoho, kto vie urobiť pekný vizuál aj prísť s pekným nápadom na spot, je tímový hráč a má prax na pozícii Art Directora/Art Directorky.

Ponúkame

Prácu s príjemnými a šikovnými ľuďmi, na ktorých sa môžeš spoľahnúť.
Plat podľa tvojich skúseností.
Možnosť nastaviť si, kedy budeš pracovať z domu a kedy v agentúre.
Rozumne nastavené joby bez nutnosti tráviť noci prácou.
Angličtina s native speakerom.