Berlin Brands Group

PPC Specialist

FormaFull-time

Platod 1400 €

TypTPP

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané25.02.2021

Berlin Brands Group (previously known as electronic-star a.s.) is an international house of brands which successfully continues to break the stereotypes by designing, developing and distributing its products. We are inspired by the creative urban atmosphere of Berlin and excellence of German engineering. Our passion is staying ahead of current trends with innovative products that are accessible to a wide range of customers.

WE ARE CREATORS We are producing and developing what we sell. 7,000 products and still counting! We´re always looking for new ways to elevate your experience. And what’s a better city to create in than the epicenter of culture in Europe, Berlin? Exactly...

WE ARE DESIGNERS Design in Germany matters. It means quality, but doesn’t need to come with a high price tag. Style and the drive for innovation is in our DNA. Our attention to detail and cutting edge techniques ensure we´ll always provide you with new trends and features to support your kitchen and home.

WE THINK GLOBAL 21 European countries, USA, China, Turkey. Based in Berlin and Bratislava, we truly believe this is just a beginning. A small company has transformed into a global brand by taking its award-winning products to new attractive markets. And still keeps growing!

Náplň práce

Sú ti juniorské topánky už pár rokov malé, ale na seniora ti ešte trocha skúseností chýba? Poď najkrajšie (pracovné) roky stráviť zdokonaľovaním svojich schopností u nás v BBG!

Práve hľadáme človeka, ktorý dokáže svoje niekoľkoročné skúsenosti zúročiť pri správe PPC-čiek pre naše e-shopy Klarstein, Electronic-star, Blumfeldt v 8 krajinách CEE a Turecku. Rásť budeš môcť pri:
-Správe kampaní v Google Ads alebo PPC bee, s rozpočtami až 5 000 000 €
-Optimalizácií kampaní cenových porovnávačov s jasne stanovenými KPIs
-Vyhodnocovaní výsledkov tvojej práce s pomocou Google Analytics a tvorbe reportov v PowerBI

Požiadavky

Od nášho mid PPCčkara očakávame, že:

-Bude mať minimálne 2 roky skúseností so správou kampaní zameraných na výkon
-Cit pre detail (vieš, že lepšie metriky a kvalitnejšia reklama znamená lepšiu efektivitu)
-Ovláda na pokročilej úrovni Google Analytics a Google Ads

  • Chce byť každý deň lepší ako včera
    -Vie správne identifikovať problémy, proaktívne prichádzať s riešeniami a realizovať ich

Ponúkame

-firemné teambuildingy
-candy bar ( sladké, čerstvé ovocie)
-nápoje zadarmo (káva, čaj, minerálky,…)
-zamestnanecké zľavy - 30%
-multi sport karta
-bonus pri špeciálnych príležitostiach
-sick days
-slovnaft bike

Ak sa však opýtaš nášho PPC teamu, najviac si na práci v BBG cenia týchto 5 vecí:

-Dobré procesy: nemusíš sa spovedať klientovi a pripravovať nudné reporty ... ty si klient, a kvalita procesov je len na tebe!
-Zodpovednosť: Máš zverený väčší budget, s ktorým môžeš nakladať podľa svojho najlepšieho uváženia
-Priestor na realizáciu: Môžeš zlepšenia a nápady nie len navrhovať, ale ich aj okamžite otestovať a priviesť do života
-Slobodu a flexibilitu: a to nie len v pohyblivej pracovnej dobe, ale tiež slobodu v rozhodovaní (samozrejme ruka v ruke so zodpovednosťou)
-Rozvojové piatky: každý piatok môžeš venovať svojmu projektu, ktorý si vždy chcel/a vyskúšať, študovať nový profesijný kurz alebo sa venovať osobnostnému rozvoju.