Berlin Brands Group

PPC Specialist 💻

FormaFull-time

Plat1300 — 1500 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané08.07.2020

Berlin Brands Group (previously known as electronic-star a.s.) is an international house of brands which successfully continues to break the stereotypes by designing, developing and distributing its products. We are inspired by the creative urban atmosphere of Berlin and excellence of German engineering. Our passion is staying ahead of current trends with innovative products that are accessible to a wide range of customers.

WE ARE CREATORS We are producing and developing what we sell. 7,000 products and still counting! We´re always looking for new ways to elevate your experience. And what’s a better city to create in than the epicenter of culture in Europe, Berlin? Exactly...

WE ARE DESIGNERS Design in Germany matters. It means quality, but doesn’t need to come with a high price tag. Style and the drive for innovation is in our DNA. Our attention to detail and cutting edge techniques ensure we´ll always provide you with new trends and features to support your kitchen and home.

WE THINK GLOBAL 21 European countries, USA, China, Turkey. Based in Berlin and Bratislava, we truly believe this is just a beginning. A small company has transformed into a global brand by taking its award-winning products to new attractive markets. And still keeps growing!

Náplň práce

Tvojou prácou bude zlepšovať výkon kampaní pre naše e-shopy (klarstein, electronic-star, blumfeldt) v niektorých z ôsmich krajín CEE alebo Turecku. K tomu patrí:

  • denná správa PPC kampaní v rozhraní Google Ads, alebo pomocou PPC bee
  • optimalizácia kampaní cenových porovnávačov s jasne stanovenými KPIs
  • vyhodnocovanie výsledkov v interných reportoch (Power BI) a Google Analytics

Oceňujeme tiež proaktívny prístup k zlepšovaniu zaužívaných procesov - ak máš nápady ako robiť veci lepšie, môžeš ich hneď začať realizovať

Požiadavky

  • minimálne dvojročné skúsenosti s vedením PPC kampaní so zameraním na výkon
  • cit pre detail: pretože vieš, že zlepšovaním metrík (ako napr. relevancia reklám) pomôžeš k lepšej efektivite
  • pokročilá znalosť Google Analytics a Google Ads
  • túžba byť najlepším v oblasti a hlad po neustálom sa zdokonaľovaní
  • mať drive kriticky pomenovať problém, prichádzať s možnostiami ako ho riešiť a doťahovať riešenie do zdarného konca

Ponúkame

  • bonusová časť platu viazaná na KPIs, ktoré priamo ovplyvňuješ svojou prácou bez ohraničenia zhora
  • možnosť rastu v multimiliónovej spoločnosti s pobočkami v Bratislave, Berlíne, San Franciscu, Istanbule či v Hong Kongu
  • pracovný čas si nastavíš podľa svojich predstáv
  • priama komunikácia s CMO a CEO spoločnosti

V kancelárií je ti každý deň k dispozícií playstation, kalčeto, biliard, čerstvé ovocie, čaje, káva a maškrty

Nerád celý deň sedíš? Stand-up stôl s bežeckým pásom ti pomôže zlepšiť výkon, alebo si ľahneš do masážneho kresla a načerpáš novú energiu

Zamestnanecká zľava, multisport karta, príspevok pri narodení bábätka, či sobáši, angličtina, BBG jóga priamo v office, homeoffice, školenia priamo od Googlu či Facebooku

Chceš vedieť viac? Príď spoznať kultúru BBG na vlastnej koži v našom kancli v centre Bratislavy. Odpovieme na všetky tvoje otázky, a presvedčíš sa, že sme nepreháňali!

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top