BEPON

PHP BACKEND DEVELOPER (OPENCART)

MestoBratislava

FormaFreelance

Platod 1500 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané30.06.2021

BEPON – NAJVIAC NÁPADOV PRE VAŠE NOHY
Na Slovensku sme už od roku 1993 a zastrešujeme pozíciu lídra v oblasti predaja pančuchového a ponožkového sortimentu. Za viac ako 25 rokov sme sa stali prvou voľbou zákazníkov. Veríme, že k tomuto výsledku dopomáha hlavne náš nekompromisný výber dodávateľov, kedy okrem dizajnu dbáme hlavne na pridanú hodnotu, akou je pre nás jednoznačne kvalita.

Náplň práce

Pomôž nám nakopnúť náš e-shop v CMS Opencart. Sme Bepon, známa značka pôsobiaca v oblasti módy a hľadáme skúseného PHP developera, ktorý už pracoval v Opencart.
Výzvy, ktoré na teba čakajú:
● Vývoj nových funkcií a starostlivosť o bezproblémovú prevádzku
● Práca na funkcialitách, ktoré lepšie prepoja našich 63 kamenných predajní s e-shopom
● Optimalizácia rýchlosti, cachovania a bezpečnosti e-shopu
● Prepájanie nášho interného ERP a synchronizácia dát s CMS Opencart
● Implementácia nových dopravných a platobných možností
● Zlepšenie používateľského zážitku v spolupráci s Frontend developerom

Ako bolo vyššie spomínané, pracovať budeš v úzkom tíme spolu s frontend developerom a IT projektovým manažérom. Celá práca na backende bude v tvojich rukách a budeš sám rozhodovať, ako jednotlivé požiadavky previesť do praxe. Pracovať sa bude agilnou formou dvojtýždenných sprintov. Používať budeme nástroje ako JIRA, Bitbucket, Slack a iné.
Je pre nás mimoriadne dôležité nájsť programátora, ktorý nám bude partnerom. Plne akceptuje, že náš e-shop má určitý dlh a nebojí sa vyhrnúť rukávy, aby nám ho pomohol naštartovať. Sme predsa TOP kamenný predajca a nevidíme dôvod, prečo by sme to nemali potvrdiť aj v online svete.

Požiadavky

● PHP verzia 7 - pokročilý
● JavaScript - mierne pokročilý
● MySQL - pokročilý
● Opencart - pokročilý
● Základy konfigurácie servera
● Samostatnosť
● Ochota vyhrnúť si rukávy a byť typ, ktorý urobí prácu aj za iných, keď vidí, že potrebujú pomôcť

Ponúkame

  • Príležitosť samostatne tvoriť
  • Možnosť sebarealizácie
  • Možnosť školení a vzdelávania