MultiSport

B2B Marketing Špecialista

FormaFull-time

Plat1800 — 2000 €

TypTPP

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované16.08.2023

Spoločnosť Benefit Systems Slovakia s.r.o. je dcérska spoločnosť Benefit Systems SA, ktorá v roku 2001 odštartovala svoje pôsobenie v Poľsku. V súčasnosti pôsobíme v 6 krajinách Európy a náš produkt využíva viac ako 1milión spokojných zamestnancov firiem. Na trhu benefitov poskytujeme zamestnávateľom ten najzdravší benefit pre ich zamestnancov. Program MultiSport ponúka svojim užívateľom možnosť športovať a relaxovať v 900 športoviskách po celom Slovensku. Veríme, že s našou kartou MultiSport budú zamestnanci našich klientov zdravší, šťastnejší a výkonnejší. Sme dynamická spoločnosť, ktorá stále rastie a rozširuje svoj tím o nových, rovnako zapálených kolegov.

Náplň práce

Zdravíme nášho nového kolegu!

Máš prax v oblast B2B marketingu a nápady ako pomôcť kolegom z obchodného oddelenia získať viac klientov? Si samostatný, máš ťah na bránku a kreatívnu myseľ?

Privítame v našom tíme nového kolegu, ktorý je rovnako do športu ako my, má skúsenosti v oblasti B2B marketingu a myslí mu to biznisovo. Tvojim hlavným cieľom bude navrhovať aktivity, ktoré podporujú predaj, budovanie značky a spoločne s kolegom špecialistom pracovať na ich realizácií.

Nehľadáme len zamestnanca, hľadáme si kolegu, ktorý zapadne do našej partičky športových nadšencov.

Čo všetko bude v tvojich rukách?

  • Zodpovednosť za tvorbu a realizáciu B2B segmentovej marketingovej stratégie s cieľom plnenia predajných cieľov spoločnosti.
  • Zodpovednosť za analýzu zákazníckeho správania a návrhu krokov na zvýšenie predaja – B2B.
  • Vytváranie komunikačnej stratégie produktu spoločnosti
  • Príprava marketingových a prezentačných materiálov pre sales a produktové oddelenia, tvorba newsletterov a emailových kampaní (Ecoemail) – B2B a B2C
  • Zodpovednosť za optimalizáciu WEB stránky spoločnosti, ako hlavného komunikačného kanála.
  • Tvorba obsahu pre všetky komunikačné kanály spoločnosti s cieľom budovania značky MultiSport.
  • Zodpovednosť za interný marketing spoločnosti.

Požiadavky

Náš nový kolega:

  • Má skúsenosti z B2B marketingu (offline, online, massmailing...).
  • Má skúsenosti s prípravou grafických materiálov (buď Photoshop alebo Canva) - spolupracujeme aj s externou spoločnosťou.
  • Je samostatný a proaktívne navrhuje riešenia.
  • Je silne orientovaný na výsledok a nechýba mu biznis pohľad.
  • Má dobré komunikačné a vyjednávacie schopnosti – budeš pravidelne komunikovať s vedením spoločnosti.
  • Má kreatívnu myseľ.
  • Je zapálený pre zdravý životný štýl a vie to pretaviť aj do jeho práce.
  • Skúsenosti s vedením marketingových projektov sú veľkou výhodou.
  • Ovláda ANJ slovom aj písmom.

Ponúkame

Na čo sa môžeš u nás tešiť?

  • Možnosť organizovať si svoj pracovný čas (flexibilná pracovná doba, home office).
  • Dovolenka navyše za odpracované roky (od 2 - 10 dní).
  • Legendárne firemné eventy (raňajky, športové eventy na horách, vianočný večierok, grilovačky).
  • Karta MultiSport pre teba a sprievodné karty pre tvojich blízkych.
  • Vzdelávanie (externé a interné školenia, výučba cudzích jazykov).
  • Občerstvenie v práci.
  • Program odporúčania kandidátov na otvorené pozície.
  • Kolegovia, ktorí sa vzájomne podporujú.
  • Priestor pre realizáciu vlastných nápadov.

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top