CTM Bikes

Social Media & Marketing Specialist

MestoStará Turá

FormaFull-time

Platod 1300 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané31.05.2021

Náplň práce

  • správa a starostlivosť o sociálne siete CTM Bikes
  • vytváranie kreatívneho a virálneho obsahu ako sú texty, grafiky, príspevky, statusy a pod.
  • kreatíva a tvorba malých marketingových kampaní a ich implementácia cez naše média
  • komunikácia s externými dodávateľmi služieb (kreatíva, fotograf, kameraman)
  • event manažment & marketing
  • spracovanie digitálneho obsahu a príprava na ďalšiu komunikáciu
  • tvorba obsahu pre newsletter a zodpovednosť za odoslanie
  • veľké plus je aspoň základná znalosť v tvorbe grafiky súvisiacej s publikáciou príspevkov
  • komunikácia s ambasádormi a pretekárskym tímom CTM
  • aktívna komunikácia s členmi pracovných tímov CTM

Požiadavky

  • prehľad vo svete marketingu, reklamy a o aktuálnych online aj offline trendoch
  • zodpovedný prístup, samostatnosť a flexibilita
  • „self-management“ a schopnosť pracovať pod tlakom
  • pozitívny prístup k práci
  • byť kreatívec a neustále prinášať nové nápady
  • gramatika a štylistika na veľmi dobrej úrovni
  • skúsenosť s Facebook Ads a Business Manager sú výhodou

Ponúkame

  • flexibilný pracovný čas
  • možnosť práce aj na home office
  • outdoor office na bicykli
  • cestovanie
  • konečne tím správnych kolegov
  • pauzičky pri stolnom futbale